مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

آیا در آینده بیت‌کوین جایگزین طلا می‌شود؟

برخی تحلیلگران معتقدند در آینده ممکن است بیت کوین بتواند با کاهش ارزش طلا، جایگزین مناسبی برای فلز زرد باشد.

به گزارش سایت طلا به نقل از وب سایت وین‌تک زوم،‌ مایک آلفرد، مدیر عامل و بنیان گذار دیجیتال همراه با دانش، پیش بینی می کند که بیت کوین ممکن است خرده فروشی ارزش طلا را با مشکل مواجه کند. وی می گوید: من شاهد هستم که بیت کوین، در حال تغییر دادن طلا به عنوان سخت ترین پول برای پس انداز با افق زمانی طولانی است.

وی افزود:  افراد جوان تر از هر زمانی که  سیستم اقتصادی به صورت آنلاین و دیجیتالی اداره شود، غالبا علاقمند به بیت کوین در سطحجهانی هستند. مشاهدات اخیر در افزایش استفاده از خدمات دیجیتال این پیش بینی را تقویت می کند. ارزهای دیجیتالی و رمزنگاری شده رمزهایی مفید، ایمن و مستقیم هستند و برای بازرگانان و خریداران از جذابیت بیشتری برخوردار هستند.

بیت کوین اکنون موقعیت بسیاری مهمی بدست آورده است. این ارز بیش از یک دهه است که ایجاد شده و احتمالا می تواند به سودآورترین ارز رمزپایه بدل شود در حالی که در نخستین سالهای ایجاد، قیمت چندانی نداشت.  در حال حاضر قیمت بیت کوین به میزان قابل توجهی بالا رفته است، تا حدود ۲۰،۰۰۰ دلار. اساساً وخیم ترین شرایط استفاده در بازارهای رو به رشد وجود دارد زیرا ناپایداری مالی و تورم باعث می شود كه هدر رفتن پول های داخلی بطور خارق العاده و خطرناك افزایش یابد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8a2db8cd8a7 d8afd8b1 d8a2db8cd986d8afd987 d8a8db8cd8aae2808cdaa9d988db8cd986 d8acd8a7db8cdaafd8b2db8cd986 d8b7d984d8a7 d985db8ce2808c 6149c2286ef67

به عنوان مثال ، ونزوئلا سالهاست که با تورم گسترده روبرو می شود. در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ ، تورم کشور ۱۰،۰۰۰،۰۰۰٪ بود.با این وجود ، حتی در میان چنین آشفتگی های پولی، بیت کوین به شدت مورد استفاده بود. با تبدیل شدن بیت کوین به موارد ارزی پذیرفته شده از سوی مردم و دولت  ها، احتمالاً در معاملات پولی مورد استفاده قرار می گیرد و توسط انواع مختلفی از مراجع مالیاتی نیز پذیرفته می شود. نهاتیا اینکه بیت کوین می تواند به طور کلی با سیستم اقتصاد جهانی همسو و ادغام شود.

علیرغم تمامی این مزایا، بیت کوین معایبی را نیز دارد تا مخالفان با استفاده از آن طلا را ترجیح دهند. شیف یکی از طرفداران طلا با بیان انتقاداتی از ترویج بیت کوین معتقد است که افراد باید بودجه های اضافی خود را صرف خرید و پس انداز طلا کنند. آنها استخراج بیت کوین از طلا را دستمایه این حمایت خود قرار می دهند. طرفداران طلا می گویند این فلز روز به روز با افزایش قیمت همراه است در حالی که بیت کوین در حال از دست دادن ارزش خود است.

اگرچه ممکن است جدال و تنش میان طرفداران طلا و بیت کوین تا سال های سال ادامه داشته باشد اما تنها زمان است که مشخص می کند پیروز این تنش کیست.