فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

آینده بیت کوین و بقای آن به اینترنت غیرقابل سانسور بستگی دارد

پول نیوز، در عصر سانسور اطلاعات و نظارت و ممانعت گسترده و روزافزون در خصوص استفاده از پلتفرم های مستقل و آزاد، بیت کوین به عنوان کور سوی امیدی ظهور کرد. پایگاه داده غیرمتمرکز بیت کوین انتقال ارزش را به هر شخص در هر مکانی و بدون ترس یا نیاز به کمک شخص ثالث امکان پذیر می کند. خواه یک بزچران در مغولستان باشید یا خواه سلطان مواد مخدر در میامی باشید، وقتی که پول شما به صورت بیت کوین منتقل شود، پول پاک به شمار می رود و قابل ردیابی نیست. ولی خود پلتفرم بیت کوین به تنهایی کافی نیست. برای اینکه بیت کوین عملکرد کاملی داشته باشد و آینده خرید و فروش بیت کوین روشن باشد، نیازمند اینترنت بدون سانسور از سطح پایه تا سطح برنامه های کاربردی است.

آینده بیت کوین و بقای آن به اینترنت غیرقابل سانسور بستگی دارد

آینده بیت کوین: در جستجوی خلق وب غیرقابل سانسور

هنگامی که تبهکاران قصد انتقام گرفتن از کسی را دارند که به خوبی از او محافظت می شود، معمولا هدف دیگری را به جای او انتخاب می کنند – خانواده او. در چشم بسیاری از سیاستمداران و بانکداران، بیت کوین چنین هدفی به شمار می رود.

آینده بیت کوین و بقای آن به اینترنت غیرقابل سانسور بستگی دارد

بیت کوین «فاقد هرگونه گلوله، بمب، کشتی و جت جنگی و سرباز است» و هرگز به کسی آسیب نرسانده است ولی با این وجود برخی چشم دیدن آن را ندارند و مرده آن را می خواهند. از آنجا که نمی توان بیت کوین را به راحتی کشت، دشمنان بیت کوین اهداف نرمی که در اطراف آن قرار دارد را مورد حمله قرار داده اند و به دنبال این هستند که انواع ارزهای دیجیتال، فراهم آورندگان کیف پول الکترونیک، متولیان و سایر شرکت های فعال در حوزه بیت کوین را هدف قرار دهند و از میان بردارند و آینده بیت کوین را از بین ببرند.

اگر برخی از زیرساخت های بیت کوین که از مجموعه ابزارهای حل مسئله (کریپتوسفر) نظیر وب سایت و اپلیکیشن های مرتبط پشتیبانی می کنند را از میان بردارید، سیستم بلاک چین بیت کوین همچنان به کار خود ادامه می دهد ولی بدون امکان دسترسی آسان به برخی زیرساخت ها، شبکه بیت کوین برای نواحی وسیعی از جهان اساساً یک شبکه مرده خواهد بود و آینده بیت کوین با خطر مواجه خواهد شد.

 

آینده بیت کوین و بقای آن به اینترنت غیرقابل سانسور بستگی دارد

 

ما پیش از این هم در جهانی زندگی می کردیم که در آن مردم از خرید و فروش سکه های محلی مشابه بیت کوین و ارزهایی نظیر بیترکس و کوین بیس به موجب تحریم های وضع شده از سوی آمریکا منع شده بودند که البته این موارد هیچ ربطی به بیت کوین نداشته است، اما تجسم سناریوی مربوط به آینده بیت کوین هم آسان است. بیت کوین شروع به تهدید برتری و تسلط دلار کرده است و مقامات به دنبال این هستند که این سیستم مالکیت دیجیتال را در زمره جرایم قرار بدهند و با این روش از رشد آن جلوگیری کنند.

 

آینده بیت کوین و بقای آن به اینترنت غیرقابل سانسور بستگی دارد

 

هم اکنون نیاز مبرمی به رایانش ابری، فروشگاه های مستقل برنامه های کاربردی، ثبت دامنه و میزبانی وب که قابل سانسور نباشند، وجود دارد. این ابزارها از قبل توسط شرکت هایی که جنبش وب 0/3 را راه انداختند، توسعه پیدا کردند. در این الگو، مالکیت فردی بر روی داده ها وجود دارد، میزبانی وب سایت ها در شبکه های توزیع شده قرار خواهد گرفت و جریانات اطلاعات در شبکه هایی مثل بیت کوین به صورت آزادانه انجام خواهد شد. ما فاصله کمی با دنیای وب غیرمتمرکز فاصله داریم و از هم اکنون نشانه هایی از اینکه جهان دیجیتال نوین چگونه خواهد بود، وجود دارد و آینده بیت کوین به این شکل ترسیم شده است.