3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

اتریوم دوباره به کانال ۳هزار و ۶۰۰دلاری باز می گردد؟/ بررسی تکنیکال دومین رمزارز جهان

اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛ افزایش تسلط اتریوم بر بازار رمزارزها اخیرا بسیار مورد بحث قرار گرفته است. مدیرعامل انویدیا، جنسن هوانگ اخیرا به لیست طولانی حامیانی که آینده‌ای روشن برای بزرگترین آلت‌کوین جهان متصور شده‌اند، پیوسته است. 

از زمان سقوط در تاریخ 19می، اتریوم بارها خط مقاومتی 2هزار و 900دلاری را آزمایش کرده اما در هر تلاش شکست خورده است. این موضوع منجر به روند نزولی در بازار شده است. آخرین مورد آن بین 7 تا 13ژوئن رخ داد و اتریوم با 20درصد افت قیمت، از 2هزار و 800دلار به 2هزار و 200دلار سقوط کرد. با این حال، این رمزارز موفق شد خط حمایتی بالاتر از دوره اصلاحی خود را پیدا کند. از این رو، یک مثلث صعودی در این روند شکل گرفت که بالاترین نقطه آن قیمت 2هزار و 900دلار بود.

شاخص قدرت نسبی در زمان نوشتن این گزارش در منطقه خنثی معامله شد اما حرکت پیش‌بینی شده آن بسیار قابل توجه بود. از تاریخ 19می، از آنجا که روند نزولی کنترل را در دست داشت، این شاخص در شکستن خط مقاومتی و صعود به بالای 55-60 موفق نبوده است. اگر شاخص قدرت نسبی در روزهای آینده قادر به عبور از این مانع باشد، می‌توانیم شاهد تغییر در پویایی بازار باشیم. برخی از علائم مشاهده شده در تحلیل تکنیکال بازار نشان می‌دهد که نوسان بعدی اتریوم به سمت کانال 2هزار و 900دلاری خواهد بود.

خط مقاومت برای اولین چالش، کانال 2هزار و 650دلاری و برای دومین چالش در کانال 2هزار و 900دلاری بود. دامنه قابل مشاهده، فعالیت تجاری بالایی را در این محدوده‌ها نشان داد که می‌تواند در برابر نتیجه مطلوب موثر باشد. با این حال، خط مقاومتی زیادی بالای کانال 2هزار و 900دلاری وجود نداشت. در صورت تسلط روند صعودی بر بازار، امتحان کانال 3هزار و 100دلاری اتریوم، فراتر از الگوی آن خواهد رفت و در صورت موفقیت آمیز بودن این دامنه، شاهد صعود به کانال 3هزار و 600دلاری هم خواهیم بود. به طور کلی، این جهش نشان دهنده سود 24درصدی از الگوی روند صعودی است.

نتیجه

با نزدیک شدن به سطح بعدی 2هزار و 900دلاری اتریوم، انتظار می‌رود روند صعودی ادامه داشته باشد. به ویژه، شاخص قدرت نسبی در روزهای آتی باید دیده شود؛ زیرا می‌تواند جهت‌گیری بازار را ایجاد کند. موفقیت در شکستن خط مقاومتی صعودی مثلث اتریوم، می‌تواند در دستیابی این رمزارز به کانال 3هزار و 600دلاری در روزهای آتی کمک کند.

در نمودار ارائه شده، روند تغییر قیمت اتریوم را مشاهده می‌کنید؛

042e9a02-519b-4d2f-86a4-152ee5ff1fe1