فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

اتهام جدید فاکس نیوز و اسرائیل علیه ایران: مقصد بیت کوین هکرها یک کیف پول ایرانی است

 فاکس نیوز رسانه منصوب به حزب جمهوری خواه آمریکا اتهام جدیدی را علیه ایران مبنی بر هک ده‌ها شرکت اسرائیلی توسط باج افزار Pay2Key منتشر کرد.

براساس ادعای فاکس‌نیوز، شرکت امنیت سایبری اسرائیلی Check Point نوع جدیدی از باج افزار را کشف کرد که به ایران بازمی‌گردد. باج افزار Pay2Key چند هفته پیش ده ها شرکت اسرائیلی را هدف قرار داده است.

بنابر اعلام این خبر، براساس تحقیقات شرکت اسرائیلی Check Point چهار شرکت اسرائیلی تصمیم به پرداخت پول در قبال اطلاعات سرقت شده کرده‌اند. این موضوع به کارشناسان این امکان را می‌دهد تا بتوانند امکان پیگیری انتقال پرداخت‌ها را در کیف پول‌های رمز ارز بدهد. کارشناسان این شرکت اسرائیلی مسیر بیت کوین‌های انتقال یافته را پیگیری کرده‌ و مدعی هستند همه آنها در نهایت در یک کیف پول رمز ارز ایرانی به نام «اکسکوینو» نگهداری می‌شوند.

اکسکوینو یکی از پلتفرم‌های رمز ارز ایرانی است که در سایه تحریم‌های آمریکا در حال ارائه خدمات به کاربران ایرانی است. این شرکت، ساعاتی پس از انتشار این خبر به موضوع واکنش نشان داد و با انتشار توییت رسمی، اعلام کرده است که «بررسی‌های ما نشان می دهد، هیچ رابطه‌ای بین اکسکوینو و هرگونه باج افزاری (از جمله Pay2key) و عاملان آن وجود ندارد. اکسکوینو هرگونه دخالت در این موضوع را به شدت تکذیب می‌کند.»

گفتنی است،‌ در هفته‌های اخیر ادعاهای زیادی از حملات سایبری ایران علیه اسرائیل در این رسانه و سایر رسانه ها مبنی بر حملات سایبری به نیروگاه های اسرائیل منتشر شده است.