3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

اجرای مطالعات انتقال آب دریای خزر به دریاچه نمک آران/کلنگ‌زنی شهرک طلا و جواهر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از انجام مطالعات و پژوهش های انتقال آب دریای خزر به دریاچه نمک در شهرستان آران وبیدگل خبر داد و گفت: در دو هفته آینده شهرک طلاو جواهر در اصفهان کلنگ زنی می شود.

سید حسن قاضی عسگر در گفت وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به برگزاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با هدف رفع مسائل بانکی در اصفهان اظهار کرد: مسائل بانکی، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی ۲۴ واحد صنعتی با حضور مدیران ادارات مربوطه احصاء و بررسی شد و با نگاه پشتیبانی و مانع زدایی مصوباتی در نظر گرفتیم. 

وی افزود: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در واحد صنعتی گروه «بافت ناز» در شهرستان جرقویه که مسائل عدیده ای داشت برگزار شد و راهکارها و مصوباتی برای رفع مسائل این واحد تولیدی در نظر گرفته شد.

انجام مطالعات انتقال آب دریای خزر به دریاچه نمک

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان اعلام کرد: مطالعات و پژوهش های انتقال آب از دریای خزر به دریاچه نمک در شهرستان آران و بیدگل در دستور کار مراکز پژوهشی و دانشگاهی استان اصفهان قرار گرفته است.

وی اعلام کرد: انتقال آب شور از دریای خزر به دریاچه نمک می تواند به احیاء این دریاچه بیانجامد و با استقرار آب شیرین کن، نیاز آبی صنایع شمال استان اصفهان تامین می شود.

قاضی عسگر با اشاره به اینکه احداث شهرک عناصر راهبردی و فراورده های نمکی کویر در شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: قرار است شرکت هایی که به دنبال استحصال نمک و فلزهای راهبردی از دریاچه نمک هستند مستقر خواهند شد و شرکت «امداد» هم به عنوان یکی از شرکت های بهره بردار شروع به کار کرده است.

کلنگ زنی شهرک طلا و جواهر در اصفهان

وی  با اعلام کلنگ زنی شهرک طلاو جواهر در دو هفته آینده اظهار کرد: تمام اقدامات اولیه احداث شهرک طلا و جواهر در اصفهان انجام شده است و منتظریم که اداره راه وشهرسازی زمین را به صورت مزایده به سرمایه گذاران تحویل دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان افزود: زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار، هم در شهرک صنعتی بزرگ شمال اصفهان به صنف پوشاک و کیف و کفش اختصاص داده می شود و آماده تحویل به سرمایه گذاران این صنف است.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری اصفهان تصریح کرد: ناحیه صنفی پوشاک و کیف و کفش در نزدیک کمشچه با مشکل اخذ مجوز مواجه شده که سازمان صمت به دنبال رفع این مساله است و با صدور مجوز به زودی شاهد کلنگ زنی این مجموعه خواهیم بود که موجب تحول در این منطقه می شود.

48