3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

اجرای نسخه نویسی الکترونیکی در ۳۱ شهر

نسخه نویسی الکترونیکی در ۳۱ شهر اجرا شده است/ ابلاغ آیین نامه ارزیابی وسعایران اکونومیست- طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اظهار کرد: بر‌اساس پولی که از طرف مقام معظم رهبری در نظر گرفته شد سه هزار میلیارد تومان در اختیار ما قرار گرفت، بدهی ما در سال ۹۶ به بخش دولتی صفر و در بخش خصوصی، حساب‌ها تا شهریور ماه صفر شده است، در این بین اگر تخصیص به درستی انجام شود به روز خواهیم بود و در غیر این‌ صورت در پرداختی‌ها با مشکل روبرو خواهیم داشت.

۹۰ درصد پرداختی‌ها را به‌روز انجام می‌دهیم

وی ادامه داد: امروزه بحث سازمان الکترونیک مطرح است؛ نسخه نویسی الکترونیکی یکی از پروژه‌های ماست که در کرمان شروع شد و با موفقیت سپری شد و با پوشش ۶۵ درصد ارائه دهندگان خدمات به صورت الکترونیکی انجام شد، ۹۰ درصد پرداختی‌ها را بروز انجام خواهیم داد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت افزود: با تلاشی که انجام شد و برابر قولی که داده شده است، پس از انجام پایلوت نسخه نویسی وارد استان‌ها خواهیم شد؛ هماهنگی‌ها انجام شده است و در هفته آینده استان‌ها تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

وی افزود: از امروز دیگر با مراجعه بیمه شده به مطب پزشک، دفترچه بیمه ارائه نمی‌شود و کد ملی  وارد سیستم می‌شود؛ نرم افزاری طراحی شده که کار را برای تمام افراد آسان کرده است، وقتی پوشش به ۷۰ درصد برسد انجام این طرح الزامی خواهد بود.

ارائه دهندگان نسخه نویسی الکترونیکی مشکل مالی ندارند

موهبتی گفت: از طریق بانک، وامی در اختیار ارائه دهنده قرار خواهد گرفت تا بتواند نسخه نویسی الکترونیکی را راحت انجام دهد و مشکل مالی در این خصوص نخواهد داشت؛ ۶۵ میلیون بار مراجعه سرپایی داریم و بخش اعظم در این بخش است و همکاری مردم می‌تواند بسیار موثر باشد.

مدیرعامل سازمان ادامه داد: در بخش دولتی نهاد داریم و در بخش خصوصی نهاد نداریم، ۲ هزار ارائه دهنده خدمت داریم؛ با تمام انجمن‌ها صحبت کردیم تا بتوانیم کار را پیشرفته‌تر پیش ببریم، از اول سال تا به امروز جلسات با ما با استان‌ها کنفرانسی بود که با کمک آی تی کار‌ها ساده‌تر شد.

موهبتی افزود: از امروز فرد بیمار دیگر نیاز به ارائه دفترچه بیمه ندارد، اگر پزشک تحت پوشش بیمه ما باشد به راحتی می‌تواند کار‌های خود را انجام دهد، در این زمان سه کار انجام می‌شود هم رفع هم پوشانی انجام می‌شود، هم هویت فرد شناسایی می‌شود و هم اطلاعات فرد وارد سیستم می‌شود، فرد کد شناسه رهگیری می‌گیرد، این کد جایگزین دفترچه می‌شود.

وی ادامه داد: اگر فرد دارو بگیرید، تصویربرداری انجام دهد یا هر کار دیگری به هر بیمارستانی برود با وارد کردن کد HID می‌تواند دارو را بگیرد؛ از طریق اپلیکیشن هم می‌توانید بفهمید کدام داروخانه داروی شما را دارد و سپس به آن داروخانه مراجعه کنید.

 یک شهر از هر استان تحت پوشش نسخه نویسی الکترونیکی قرار می‌گیرد

وی با اشاره به اینکه در هفته آینده در هر استان یک شهر را تحت پوشش نسخه نویسی الکترونیکی قرار خواهیم داد، گفت: طرح نسخه نویسی الکترونیکی در ۳۱ شهر اجرا شده است که آن شالله بتوانیم این طرح را در کل شهر‌ها اجرا کنیم، آیین نامه ارزیابی وسع حدودا چند روز قبل توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه امضا شد و اگر تصویب شود کلیه افراد، تحت پوشش این آیین نامه قرار خواهند گرفت، ارزیابی وسع صورت خواهد گرفت.

وی افزود: باید برای افراد جدیدی که وارد سیستم می‌شوند، ارزیابی وسیع صورت گیرد، برای بیمه سلامت شهری هر سال در تمدید دفترچه باید ارزیابی صورت قرار گیرد و برای روستائیان هر ۲ سال یکبار این ارزیابی صورت خواهد گرفت، وزارت دفاع مکلف است امکان برخط را فراهم کند و این آزمون ارزیابی وسع برای این است که به نوعی بتوان از محرومین و افراد نیازمند حمایت کرد.