3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

احتمال دیدار قریب‌الوقوع روسای جمهور لبنان و سوریه

روزنامه‌ای لبنانی با اشاره به اظهارات رئیس جمهوری لبنان در مورد ضرورت تعامل با بشار اسد، نوشت که میشل عون به زودی به دمشق سفر خواهد کرد.

به گزارش فارس، روزنامه «الجمهوریه» لبنان شنبه (۴ اسفند) نوشت که احتمال دارد در آینده نه چندان دور «میشل عون»، رئیس جمهوری لبنان با «بشار الاسد»، همتای سوری خود دیدار کند.

این روزنامه نوشت که عون طی جلسه دیروز کابینه که اولین جلسه بعد از تشکیل کابینه بوده، خطاب به وزرای لبنان گفته که او رئیس جمهوری این کشور بوده و حافظ قانون اساسی است؛ از این رو او می‌تواند منافع مهم لبنان را تشخیص دهد.

بر اساس این گزارش، رئیس جمهور لبنان در این جلسه که «سعد الحریری»، نخست‌وزیر این کشور نیز حضور داشته، گفته است که موضوع آوارگان سوری در این کشور جزو اولویت‌های اصلی کاری است؛ آوارگانی که تعداد آن‌ها بیش از دو میلیون و ۲۸۵ هزار نفر است.

الجمهوریه به اظهارات اخیر میشل عون به هنگام استقبال از «نزار العلولا»، فرستاده پادشاهی عربستان سعودی به لبنان نیز اشاره کرده و نوشته است، میشل عون همانند این اظهارات را تکرار کرده است.

رئیس جمهوری لبنان در دیدار با العلولا گفته است: «لبنان می‌خواهد آوارگان سوری را به کشورشان بازگرداند ولی این مسئله شدنی نیست جز با ایجاد تعامل با رئیس جمهور “بشار الاسد”».

الجمهوریه می‌نویسد: «اگر این تعامل مورد نظر عون مستلزم این باشد که او با همتای سوری‌اش دیدار کند، او هرگز برای دیدار شخصی با بشار اسد تردیدی نخواهد کرد و یا اینکه “جبران باسیل”، وزیر خارجه این دیدار را انجام دهد».