3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

احراز هویت دیجیتال در خرید و فروش ارز دیجیتال

اگر شما هم به خرید و فروش ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستید به احتمال زیاد به دلیل فرآیندهای طولانی احراز هویت به صرافی‌های معتبر مراجعه نکرده‌اید.

به گزارش ایسنا بنا براعلام یوتاب، به دلیل فرآیند طولانی بودن خرید و فروش ارز دیجیتال گاهی قید خرید آن را زده‌اید یا با اشخاص آشنا و ناآشنا خرید و فروش ارز دیجیتال را انجام داده‌اید که به دلیل ویژگی‌های این ارزها ریسک خیلی بزرگی متحمل شده‌اید یا برای خرید و فروش در صرافی‌های قانونی رویه‌های وقت گیر احراز هویت را طی کرده‌اید ما با پلتفرم یوآیدی راهکاری را ارائه می‌دهیم که شما بدون نیاز به مراجعه حضوری و با انجام احراز هویت به صورت دیجیتال و آنلاین، زیر ۱ دقیقه احراز هویت و از طریق اپلیکیشن اسکناس زیر ۵ دقیقه خرید و فروش ارز دیجیتال را انجام دهید.

احراز هویت مانع تبادلات ارزهای دیجیتال

برای جلوگیری از کلاهبرداری اینترنتی و پولشویی، در صرافیهای ایران مانند اکثر صرافی‌های جهان قانون احراز هویت توسط پلیس فتا ابلاغ و اجرایی می‌شود، در این صرافیها احراز هویت در فرایندی طولانی و فرسایشی بدین شکل صورت می‌پذیرد که اپراتورِ سیستم باید چهره کاربر را با مشخصات کارت ملی او تطابق دهد و سپس تطابق شماره تماس مالک را نیز با مشخصات ثبت نامی او بررسی کند که این فرایند خود به خود تا چندین ساعت به طول می‌انجامد.

حالا فرض کنید که اگر در اوج نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال مانند نوسانات بیت کوین قرار گرفته باشید، این فرایندِ طولانی چقدر می‌تواند به ضرر شما تمام شود!

احراز هویت دیجیتال راهکار تبادلات ارزهای دیجیتال

پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی توانسته است با ارائه راهکار خلاقانه احراز هویت دیجیتال تمام فرآیندهای احراز هویت را به صورت آنلاین و زیر یک دقیقه انجام دهد. پلتفرم یوآیدی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و تکنولوژی‌های پیشرفته و با استفاده از ویژگی های بایومتریک افراد توانسته بستر مناسبی را فراهم آورد تا ارائه‌دهندگان خدمات مالی بتوانند کاربران خود را به صورت سریع، دقیق و با امنیت بالا احراز هویت کنند. تکنولوژی های پیشرفته تشخیص زنده بودن تصویر یا Liveness Detection و پردازش تصویر (Image Processing) از ویژگی های بایومتریک افراد برای احراز هویت دیجیتال استفاده می‌کند.

همکاری یوآیدی با گروه سرمایه‌گذاری اسکناس

اکنون پلتفرم یوآیدی با همکاری گروه سرمایهگذاری اسکناس، برای اولین بار در ایران، تکنولوژی احراز هویت دیجیتال (eKYC) را در پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در قالب اپلیکیشن اسکناس راهاندازی کردند.

بنابراین در کمتر از ۵ دقیقه می‌توانید معاملات ارزهای دیجیتال خود را بدون هیچ توقف و ارتباط با اپراتورها به صورت اتوماتیک انجام دهید.

مسابقه بزرگ #کریپتویلدا اپلیکیشن اسکناس

· اگر در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعال هستید،

· اگر می‌خواهید سود هنگفتی را از طریق معاملات ارزهای دیجیتال داشته باشید،

· اگر می‌خواهید معاملات ارزهای دیجیتال را به خوبی یاد بگیرید و در این زمینه حرفه‌ای شوید،

مسابقه کریپتو یلدای اپلیکیشن اسکناس را از دست ندهید.

همین الان اپلیکیشن اسکناس را نصب کنید و در مسابقه بزرگ کریپتو یلدا اپلیکیشن اسکناس شرکت کنید.

با شرکت در این مسابقه، ۵ میلیون تومان سرمایه مجازی دریافت خواهید کرد و تا شب یلدا فرصت دارید تا با این ۵ میلیون تومان به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید و سرمایه خود را افزایش دهید و در پایان ۳ نفر اولی که بیشترین افزایش سرمایه را داشته‌اند، به همان میزان افزایش سرمایه، وجه نقد دریافت خواهند کرد.

برای دانلود اپلیکیشن اسکناس، به سایت اسکناس مراجعه کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی