مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

اخبار درگذشت رهبر کره شمالی به بیت کوین جان دوباره داد

ارزهای دیجیتال که در هفته گذشته با سقوط قیمت نفت ریزش قیمت چند صد دلاری را تجربه کردند با آغاز این هفته رشد قیمت را از سر گرفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت بیت کوین که سردمدار ارزهای دیجیتال است با سقوط نفت تا کانال ۶ هزار دلاری پایین آمد ولی امروز با بازگشایی بازارهای مالی ارزهای دیجیتال نیز دوباره جان گرفتند.

امروز قیمت بین کوین نسبت به هفته گذشته نزدیک به هزار دلار افزایش یافت و این ارز دیجیتال به قیمت ۷ هزار و ۸۰۰ دلار رسید و سرمایه داران را قدری نسبت به پیش بینی های انجام شده مبنی بر ۵۰ هزار دلاری شدن بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ امیدوارد کرد.

در خصوص سایر ارزهای دیجیتال نیز وضعیت به همین منوال است و اتریوم که با آغاز شیوع کرونا تا سقوط قیمت نفت توانسته بود در کانال ۱۷۰ دلاری بماند طی یک هفته اخیر افزایش قیمت ۲۷ دلاری داشته است و قیمت آن به ۱۹۷ دلار رسیده است.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8a7d8aed8a8d8a7d8b1 d8afd8b1daafd8b0d8b4d8aa d8b1d987d8a8d8b1 daa9d8b1d987 d8b4d985d8a7d984db8c d8a8d987 d8a8db8cd8aa daa9d988db8cd986 6149c4cd84932

لایت کوین نیز طی یک هفته اخیر روند صعودی را طی کرده است و این ارز دیجیتال که با سقوط قیمت نفت به ۴۰ دلار رسیده بود امروز با افزایش قیمت ۴ دلاری مواجه شده و قیمت آن به ۴۴ دلار رسیده است.

کارشناسان معتقدند که اخبار مبتنی بر درگذشت رهبر کره شمالی تاثیر زیادی بر قیمت بیت کوین گذاشته است چراکه کره شمالی رابطه تنگاتگی باارزهای دیجیتال دارد و بخش قابل توجهی از درآمدهای این کشور از طریق معاملات ارزهای دیجیتال است.

با این حال نمی توان پیش بینی کرد که مرگ کیم جونگ اون دقیقا چه تاثیری بر قیمت ارزهای دیجیتال خواهد گذاشت چراکه هیچکس از درصد افت سهام شرکت ارزهای دیجیتال کره شمالی آگاهی ندارد.

۲۲۳۲۲۷