فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ادامه روند کاهشی قیمت طلا با وارد شدن به نیمه دوم هفته

ادامه روند کاهشی قیمت طلا با وارد شدن به نیمه دوم هفته
قیمت طلا و نقره در معاملات روز دوشنبه یک کاهش نسبی را تجربه کرد. پس از سقوط هفته گذشته، بازار به داده های بیشتری نیاز دارد تا جهت حرکت قیمت طلا را مشخص کند.

ادامه روند کاهشی قیمت طلا با وارد شدن به نیمه دوم هفته

قیمت طلا در هفته گذشته نتوانست سطح کلیدی 1800 دلاری حفظ کرده و با یک کاهش 30 دلاری به رقم 1767 دلار رسید. نقره نیز مانند طلا در جمعه هفته گذشته یک سقوط شدید را شاهد بود.

دلیل کاهش شدید قیمت طلا در روز جمعه هفته گذشته را می توان داده های اقتصادی مربوط به خرده فروشی آمریکا دانست که بسیار بهتر از حد انتظار ظاهر شد و سرمایه گذاران را نسبت به بهبود روند اقتصاد امیدوار کرد.

در لحظه نگارش این خبر قیمت هر اونس طلای جهانی 1764 دلار می باشد که کاهش 3 دلاری را نشان داده است. نقره نیز با 0.069 دلار کاهش به عدد 23.28 دلار در هر اونس رسید.

بازار های سهام جهانی نیز وضعیت چندان خوبی را شاهد نیستند چراکه تنش های ژئوپولوتیک به وجود امده و همچنین افزایش شدید قیمت انرژی باعث شده است تا سرمایه گذاران تمایل چندانی به ریسک کردن نداشته باشند.

قیمت نفت خام نایمکس به بالاترین حد خود در 7 سال گذشته رسیده و 83.87 دلار به ازای هر بشکه معامله می شود که دلیل آن را می توان کمبود سوخت در کشورهای اروپایی و چین دانست.

در دیگر بازار ها روز گذشته شاخص دلار آمریکا یک کاهش جزئی را تجربه کرد. بازده اوراق خزانه داری ده ساله ایالات متحده نیز در حال حاظر به بالای 1.6 رسیده و در عدد 1.609 قرار دارد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 80390851

از نظر فنی طلا بر روی نمودار ها صعودی است اما با این حال بسیار متزلزل بوده و برای قطعی شدن روند صعودی نیاز دارد تا از مقاومت 1800 دلار عبور کند.

طلا برای رسیدن به مقاومت کلیدی 1800 دلاری باید ابتدا از نقاط مقاومت 1775 دلار و 1782 دلاری عبور کند. از طرف دیگر طلا در ابتدا در عدد 1760 دلار و سپس در 1750 دلار از پشتیبانی خوبی برخوردار است. حمایت فنی قوی در پایین ترین سطح ماه سپتامبر یعنی 1721 دلار قرار دارد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید