مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ارائه خدمات متنوع بانکی از طریق سامانه سلام پست بانک ایران

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران؛ اینترنت بانک این بانک شامل بخش های سپرده ها در یک نگاه، روزشمار مالی، تماس ها، انتقال وجه، گزارش، مدیریت چک، مدیریت تسهیلات، مدیریت کارت، پرداخت عادی است و در هر بخش نیز خدمات موردنیاز به تفکیک انجام می شود که بسیار متنوع است.
در بخش “سپرده ها در یک نگاه” مشتری می تواند لیست انواع حسابهای قرض الحسنه، سپرده و جاری خود را با آخرین مانده حساب ها مشاهده کرده و درصورت نیاز گزارش گردش حساب های خود را در دوره های مختلف زمانی دریافت نماید. در بخش “انتقال وجه” نیز عملیات بانکی متعددی نظیر؛ انتقال وجه عادی بین سپرده های شخصی یا سپرده اشخاص دیگر در بانک، انتقال وجه دسته ای از سپرده شخصی به چندین سپرده دیگر، انتقال کارت به کارت برای انتقال وجه از کارت های پست بانک به کارت های عضو شبکه شتاب، انتقال وجه بین بانکی پایا عادی جهت انتقال وجه از سپرده خود به سپرده ای در بانک دیگر، انتقال وجه بین بانکی پایا دسته ای جهت انتقال وجه از سپرده خود به چندین سپرده در بانک های دیگر دردسترس مشتریان قرار دارد.
همچنین در بخش گزارش تراکنش های کارت نیز ریز عملیات کارت، دریافت دوباره رسید و تاریخچه عملیات کاربر توسط کاربر قابل اجراست. در بخش چک و دسته چک نیز فهرستی از سپرده های جاری مشتریان که دارای دسته چک می باشند ارائه می گردد و مشتری با انتخاب هریک از سپرده های جاری خود، می تواند گزارشی از دسته چک های آن سپرده دریافت کند.
مشتریان پست بانک ایران در بخش چک های واگذارشده به سپرده در اینترنت بانک می‌توانند کلیه چک های واگذار شده به هریک از حسابهای خود را با جزئیات کامل مشاهده نموده و درصورت تمایل کلیه اطلاعات را بصورت خروجی با فرمت pdf و Excel دریافت نمایند. در بخش مشاهده تسهیلات اگر مشتری از بانک تسهیلاتی دریافت کرده باشد، می تواند گزارش کاملی از اطلاعات اصلی و آخرین وضعیت اقساط آنها را در این بخش مشاهده نموده و امکان پرداخت تسهیلات دیگران نیز با داشتن شماره تسهیلات مورد نظر مقدور می باشد.
در بخش شارژ مستقیم تلفن همراه نیز مشتریان جهت شارژ سیم کارت اعتباری با مبلغ دلخواه، دیگر نیازی به وارد نمودن کدرمز ازطریق تلفن همراه نداشته و سیم کارت اعتباری تلفن همراه وی درصورت درخواست مشتری بصورت خودکار شارژ می ‌شود. مشتریان این بانک با مراجعه به اینترنت بانک در بخش سرویس های پرداخت از خدماتی مانند پرداخت قبض و پرداخت قبض دسته ای نیز برخوردار می شوند.
گفتنی است: آن دسته از مشتریان پست بانک ایران که تاکنون از اینترنت بانک استفاده ننموده اند می توانند با مراجعه به یکی از شعب این بانک در سراسر کشور درخواست مکتوب خود را ارائه نموده و از خدمات متنوع و شبانه روزی این بانک استفاده نمایند.