3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ارتش سوریه درباره آغاز نبرد بزرگ هشدار داد

بالگردهای ارتش سوریه با ریختن بروشورهایی روی روستاهای ریف ادلب از خانواده‌های تروریست‌ها خواست قبل از آغاز نبرد بزرگ آزادسازی ادلب آنجا را ترک کنند.

به گزارش فارس، رسانه‌های سوریه خبر دادند نیروهای دولتی سوریه به ساکنان استان ادلب که بخش غالب آن تحت کنترل گروه‌های تروریستی است درباره آغاز عملیات نظامی گسترده ارتش سوریه برای بازپس گیری این منطقه هشدار دادند.

روزنامه سوری الوطن امروز پنجشنبه تاکید کرد، بالگردهای ارتش سوریه به طور گسترده اقدام به ریختن بروشورهایی روی روستاهای ریف ادلب کرده و در آن از ساکنان آنجا خواستند قبل از آغاز نبرد بزرگ آزادسازی ادلب محل سکونت خود را تخلیه کنند.

این تحولات پس از درگیری‌های  روز گذشته بین نیروهای ارتش سوریه و تروریست‌های  «هیئة تحریر الشام» با محوریت جبهه النصره در پیرامون شهرک راهبردی «کفر نبودة» در مرزهای اداری (محدوده استحفاظی) بین استان‌های ادلب و حماه روی داد و پس از آن وزارت دفاع روسیه تاکید کرد که ارتش سوریه از صبح روز سه شنبه در سه نوبت حمله تروریست‌ها را دفع کرده است.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) هم خبر داد که نیروهای دولتی سوریه امروز مواضع تروریست‌ها بین شهرک‌های الهبیط و کفرنبوده را گلوله باران کردند که چندین کشته و زخمی شدن در صفوف عناصر آنها برجای گذاشت و موجب انهدام تجهیزات و ادوات نظامی آنها شد، علاوه بر اینکه مقادیری سلاح و مهمات هم از تروریست‌ها به تصرف نیروهای ارتش سوریه درآمد.