3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ارتش پاکستان برنامه حفاظتی از طرح «سی پک» را تشدید می کند

سخنگوی ارتش پاکستان با اشاره به افزایش نیروهای ویژه در ایالت بلوچستان از برنامه های جدید این ارتش برای تشدید حفاظت از کریدور اقتصادی چین و پاکستان موسوم به «سی پک» خبر داد.

به گزارش روزنامه گلف نیوز، «آصف غفور» در مصاحبه با خبرنگاران چینی گفت، کریدور 50 میلیارد دلاری اقتصادی چین و پاکستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به همین علت پاکستان به دنبال افزایش و بهبود وضعیت امنیتی ایالت بلوچستان است.
کریدور اقتصادی چین و پاکستان معروف به سی پک بخش کوچکی از طرح بزرگ «یک جاده یک کمربند» است که چین بدنبال اجرای آن است و در آن چین از طریق مسیرهای حمل و نقل به پاکستان متصل می شود و از آن طریق به نوعی با احیای راه ابریشم را طریق ایران به اروپا خواهد رسید.
غفور در ادامه مصاحبه خود افزود، گوادر امروزه نسبت به دو سال گذشته بسیار تغییر کرده است و در آینده نیز قابل رقابت با دیگر بنادر کشورهای توسعه یافته جهان خواهد بود.
بندر گوادر به‌ عنوان نقطه کانونی کریدور اقتصادی سی پک شناخته می‌شود و در حال حاضر بسیاری از کارگران چینی و پاکستانی در آن مشغول به کار هستند.
سخنگوی ارتش تصریح کرد، پاکستان حداکثر تلاش خود برای ایجاد محیطی مناسب برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می‌کند، زیرا برای ما بسیار مهم است که سرمایه گذاران فعالیت‌های تجاری خود را در امنیت و ثبات انجام دهند.
در ماه مارس سال جاری نیز شنیده شد که دولت چین نیروی امنیتی به استان سند پاکستان اعزام کرده است. استان سند در 90 کیلومتری مرز مشترک هند و پاکستان قرار دارد.
یاد آور می‌شود سخنگوی ارتش پاکستان در حالی از تشدید امنیت کریدور اقتصادی سی پک سخن می‌گوید که اخیراً ارتش آزاد بلوچستان با حمله به یک هتل لوکس در شهر بندر گوادر هشت نفر از جمله سربازان ناوگان دریایی پاکستان را به قتل رساند.