مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

اردوغان: پس از خرید اس۴۰۰ به‌دنبال خرید اس ۵۰۰ خواهیم بود

رئیس جمهور ترکیه خبر داد پس از خرید سامانه دفاع موشکی اس ۴۰۰، آنکارا مذاکرات برای خرید اس ۵۰۰ را آغاز خواهد کرد.

به گزارش مشرق، «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه گفت که این کشور هرگز از قرارداد خرید سامانه دفاع موشکی اس -۴۰۰ کوتاه نخواهد آمد و پس از خرید اس -۴۰۰ برای خرید اس -۵۰۰ مذاکره خواهد کرد.

وی همچنین گفت که ترکیه به مبارزه با سازمان‌های تروریستی تا پایان و تا زمان تامین امنیت مرزهای جنوبی خود ادامه خواهد داد.

رئیس جمهور ترکیه درباره خروج آمریکایی‌ها از سوریه گفت: نظامیان آمریکایی اگر مایل باشند می‌توانند تسلیحاتشان را با خود ببرند یا آن را به ما بفروشند اما نباید این تسلیحات را به تروریست‌ها بدهند.

روز گذشته سخنگوی وزارت دفاع آمریکا هشدار داد که خرید سامانه دفاع هوایی اس ۴۰۰ روسیه توسط ترکیه، عواقب جدی و سختی برای روابط دفاعی آمریکا با ترکیه خواهد داشت.

به گفته سخنگوی پنتاگون، دولت آمریکا همچنان در حال رایزنی و مشورت با ترکیه به منظور مطلع کردن این کشور درباره «تبعات گسترده خرید اس ۴۰۰ روسیه» است.

اختلاف‌ها بین واشنگتن و آنکارا درباره خرید سامانه اس ۴۰۰ کار را به جایی رساند که رئیس‌جمهور آمریکا اول اسفندماه طرحی را امضا کرده که تحویل جنگنده‌های «اف -۳۵» به ترکیه را تا زمان روشن شدن وضعیت خرید سامانه روسی «اس -۴۰۰» توسط ترکیه، به حالت تعلیق درآورده است.

ترکیه یکی از کشورهای عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) است و واشنگتن می‌گوید ورود سامانه اس -۴۰۰ به شبکه پدافندی ناتو می‌تواند نقاط ضعف جنگنده‌های کشورهای عضو این پیمان را برای روسیه آشکار کند. علاوه بر این، کارشناسان آمریکایی می‌گویند واشنگتن نگران است که وابستگی به جنگ‌افزارهای روسی، آنکارا را بیش از پیش به سمت مسکو سوق دهد.