فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ارزش بیت کوین برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ از مرز ۱۰ هزار دلار عبور کرد

ارزش بیت‌کوین (Bitcoin) که از آن به‌عنوان طلای دیجیتال نیز یاد می‌کنند، با رشدی ۴۰ درصدی درمقایسه‌با سال مالی گذشته باردیگر به بیش از ۱۰ هزار دلار رسید.

ارزش بیت‌کوین از ابتدای سال جاری میلادی به‌شدت رشد کرده و در زمان نوشتن این مقاله، به بیش از ۱۰/۱۲۰ دلار رسیده است. این میزان رشد افزایش ۴۰ درصدی را درمقایسه‌با سال مالی گذشته نشان می‌دهد و انتظار می‌رود همچنان ادامه داشته باشد.

مقاله‌های مرتبط:

  • بیت‌کوین چیست؟
  • بیت‌کوین چگونه کار می‌کند؟

براساس اطلاعات Cointelegraph، در‌حال‌حاضر ارزش این ارز دیجیتال در حالی از مرز ۱۰ هزار دلار عبور کرده که هچنان شاهد نرخ صعودی آن پس از وقفه‌ای تقریبا چهارماهه هستیم. پیش‌از‌این، ارزش بیت‌کوین تا ۶،۴۰۰ دلار کاهش یافته بود، اما از ابتدای سال نو میلادی، ارزش بیت‌کوین رشد کرده است.

Bitcoin Value

روند صعودی بیت‌کوین برای عبور از مرز ده هزار دلار از ۶ فوریه آغاز شد. در آن هنگام نیز، معامله‌گران در تحلیل بازار با استفاده از نمودار Cointelegraph، حداقل رشد تا مرز ۹۵۵۰ دلار را پیش‌بینی می‌کردند.

متی گرین‌اسپن، یکی از تحلیل گران این حوزه اضافه می‌کند:

این اولین‌باری نیست که ارزش بیت‌کوین از مرز ۱۰ هزار دلار عبور می‌کند و احتمالا آخرین‌بار هم نخواهد بود؛ اما برای اولین‌بار ارزیابی ما براساس مبانی شبکه درست عمل کرده است.

در‌حال‌حاضر، ارزش کل بازار ارزهای رمز‌نگاری‌شده به بیش از ۲۸۳/۹ میلیارد دلار می‌رسد و بیت‌کوین با در دست‌داشتن ارزش مجموع ۶۳/۵ درصد از این بازار در صدر ایستاده است.