3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ارزهای دیجیتال بازهم سرخ پوش شدند

فارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت این ارزها ریزش نسبتا زیادی را به ثبت رساند.

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد ریزش نسبتا قابل توجه قیمت این دارایی‌های دیجیتال نسبت به ۲۴ ساعت پیش بودیم، به گونه‌ای که بیت کوین ۳.۳ درصد ریخت و هم اکنون حدود به قیمت ۳۵ هزار و ۴۰۰ دلار در حال معامله است.

قیمت این ارز نسبت به هفت روز پیش هم ۶.۵ درصد منفی است و ارزش کل بازار آن به ۶۶۲ میلیارد دلار کاهش یافته است. در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۱.۱۳ میلیون بیت کوین در بازار جهانی به ارزش ۴۰ میلیارد دلار خرید و فروش شده است. تعداد کل بیت کوین‌های جهان هم امروز ۱۸ میلیون و ۷۳۲ هزار و ۸۳۱ واحد را لمس کرد. 

روند بازار رمزارزها همچنان ریزشی است

اتریوم به عنوان دومین ارز از نظر کل ارزش این بازار امروز ۴.۷ درصد منفی شد و هم اکنون ۲۳۱۴ دلار در حال دست به دست شدن است که نسبت به هفته پیش ۱۷.۶ درصد کاهش داشته است.  باینانس کوین هم ۴.۹ درصد ریخت و ۳۳۵ دلار در هر واحد خرید و فروش می‌شود که نسبت به هفت روز پیش ۲۱ درصد سقوط کرده است. 

کاردانو و دوج کوین هم به ترتیب ۷ و ۴ درصد افت قیمت داشته و ۱.۴ دلار و ۳۰ سنت در حال خرید و فروش شدن هستند که هر کدام بیش از ۲۱ درصد از ارزش خود را نسبت به هفته گذشته از دست داده‌اند. ریپل هم با افت ۴.۸ درصدی ۸۲ سنت در هر واحد خرید و فروش می‌شود.

به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد از کل ارزش بازار ارزهای مجازی به باد رفته و رقم آن به ۱۴۹۷ میلیارد دلار رسیده است. در این بازار همچنین ۹۵ میلیارد دلار پول جابجا شده و ۱۰ هزار و ۴۱۰ نوع ارز مجازی هم در حال خرید و فروش شدن است. 

۲۲۳۲۲۷