مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ارز دیجیتال مشترک امارات و عربستان راه‌اندازی می‌شود

دولت‌های امارات و عربستان سعودی اعلام کرده‌اند که قصد دارند ارز دیجیتال مشترک خود را راه‌اندازی کنند. این ارز دیجیتال هم‌اکنون در مرحله آزمایشی قرار دارد.

ونزوئلا اولین کشوری بود که ارز دیجیتال دولتی خود را برای دور زدن تحریم‌ها در سال ۲۰۱۸ معرفی کرد. حال نوبت عربستان سعودی و امارات است تا ارز دیجیتال خود را راه‌اندازی کنند؛ ارز دیجیتالی که مشترکا بین این دو کشور توسعه یافته است. این دو کشور که از ثروتمندترین کشورهای جهان هستند و از متحدان نزدیک هم به‌شمار می‌روند، اکنون آزمایش ارز دیجیتال خود را آغاز کرده‌اند. این برنامه آزمایشی به آن‌ها کمک می‌کند که بدانند آیا تکنولوژی بلاک‌چین برای انجام تراکنش‌های امن برون‌مرزی مناسب خواهد بود یانه؛ همچنین آن‌ها را قادر می سازد دریابند که یک ارز دیجیتال دولتی چگونه بر سیاست‌های پولی تاثیر می‌گذارد.

مقاله‌های مرتبط:

  • پترو، ارز دیجیتال ونزوئلا با پشتوانه‌ی نفت اما بدون تراکنش

عربستان و امارات این پروژه را به‌عنوان بخشی از یک برنامه همکاری هفت مرحله‌ای برای تقویت روابط میان دو کشور اعلام کرده‌اند. این ارز دیجیتال مشترک به منظور انجام پرداخت‌های برون‌مرزی بین بانک‌های مرکزی و محلی دو کشور توسعه‌یافته است و هنوز مشخص نیست برای عموم مردم قابل استفاده خواهد بود یا نه.

در بیانیه این دو کشور آمده است:

ارز دیجیتال برون مرزی با هدف پی‌بردن به پیامدهای استفاده از تکنولوژی بلاک‌ چین و همچنین تسهیل پرداخت‌های برون مرزی، در مرحله آزمایشی برای بانک‌ها طراحی شده است. این ارز دیجیتال بر پایگاه داده توزیع‌شده میان بانک‌های مرکزی و بانک‌های حاضر دو کشور در این برنامه متکی است. هدف آن حفاظت از منافع مشتریان، تنظیم استانداردهای تکنولوژی و ارزیابی خطرهای امنیت سایبری است. این پروژه همچنین تاثیر این ارز دیجیتال را بر سیاست‌های پولی مشخص می‌کند.

بدون شک در آینده بر تعداد کشورهایی که ارز دیجیتال خود را معرفی می‌کنند افزوده خواهد شد. پس از آنکه ونزوئلا ارز دیجیتال خود را با نام پترو معرفی کرد، روسیه نیز اعلام کرد بانک مرکزی‌اش قصد دارد با برزیل، هند، چین و کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در مورد احتمال ساخت ارز دیجیتال برای انجام تراکنش‌های مالی میان این کشورها کفتگو کند.

قیمت بیت‌ کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۹ هزار دلار خواهد رسید
Voyager برنامه‌ای که کارگزار ارزهای دیجیتال است
باینانس امکان خرید بیت‌ کوین با کارت اعتباری را فراهم کرد
تعطیلی موقت یک صرافی ارز دیجیتال به‌دلیل عدم پرداخت بدهی
ازدست‌رفتن ۱۹۰ میلیون دلار رمزارز در بزرگ‌ترین صرافی بیت کوین در کانادا