3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ارز دیجیتال یکی از لوازم شهر الکترونیک است

معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهردار قم با بیان اینکه مساله ارز دیجیتال یکی از لوازم شهر الکترونیک است گفت: وقتی شهرداری و شورا تصمیم می‌گیرد فرآیندهای الکترونیکی را تقویت کرده و شهر و شهروند هوشمند درست کند باید لوازم آن را ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، محسن رنجبر ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم، با بیان اینکه مساله ارز دیجیتال یکی از لوازم شهر الکترونیک است اظهار کرد: وقتی شهرداری و شورا تصمیم می‌گیرد فرآیندهای الکترونیکی را تقویت کرده و شهر و شهروند هوشمند درست کند باید لوازم آن را ایجاد کند.
وی با اشاره به لایحه اخذ مجوز تولید ارز دیجیتال در شهرداری ادامه داد: اینکه چنین لایحه ای به شورای شهر ارسال شد با وجود تغییرات قیمت دلار و تحولاتی که از ابتدای سال در حوزه ارز دیجیتال رخ داد با توجه به ارزش افزوده مطلوبی بود که در این زمینه ایجاد شد.
معاون شهردار قم با تاکید بر اینکه قبل از اینکه مجوزی نیاز باشد یک واحد تولیدی ارز دیجیتال در سازمان پارک‌ها ایجاد شد تصریح کرد: کنترل مستمر بر این واحد داشتیم که ارزش افزوده بسیار مناسبی داشت و البته در آن تنها تولید صورت گرفت.
وی با اشاره به تحولات صورت گرفته در کشور در زمینه تولید ارز دیجیتال خاطرنشان کرد: در نهایت به این جمع بندی رسیده‌ایم که نیاز به اخذ مجوز است؛ موضوع ما تولید ارز دیجیتال نیست که ظرفیت‌های اقتصادی آن را بسنجیم و فعلاً به دنبال پیگیری مسائل هوشمندسازی شهر می‌خواهیم لوازم را ایجاد کنیم.
رنجبر یکی از لوازم شهر هوشمند را ورود به فضای تولید ارز دیجیتال و استفاده از این ارز است گفت: اینکه وارد این فضا شویم یا خیر را از شورای شهر خواهان مجوز شدیم و این در حالی است که هر لحظه می‌توان این مجوز را لغو کرد.

انتهای پیام/78027