3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ازبکستان خرید رمزارز را ممنوع کرد

ازبکستان که تا مدتی پیش از حامیان ارز دیجیتال بود، در تصمیمی غیرمنتظره خرید رمزارز را حتی از صرافی های دارای مجوز ممنوع کرد.

«سازمان ملی مدیریت پروژه» ازبکستان که تحت نظر نهاد ریاست جمهوری فعالیت می کند، اصلاحیه های جدیدی را در حوزه قوانین مالی پیاده کرده که شهروندان این کشور را از خرید رمزارز منع می کند. این سازمان به افرادی که قبلا اقدام به خرید ارز دیجیتال کرده اند، فرصت داده دارایی های خود را از طریق دو صرافی ثبت شده در این کشور به نام های Forklog و Sputnik  به فروش برسانند.

یکی از دلایل این تصمیم نگرانی مقامات ازبکستان از بکارگیری ارزهای مجازی برای پول شویی یا تامین مالی ترور بوده است. این در حالی است که تا lدتی قبل خبرهایی از احتمال عرضه یک ارز دیجیتال اختصاصی توسط این کشور به گوش می رسید.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان dg69854125
شبکه ارتباطی راهبردی امکان pish748799 شبکه ارتباطی راهبردی امکان 285 285 دیجیاتو

خرید رمزارز

راه اندازی رمزارز تنها بلندپروازی ازبک ها در حوزه کریپتو نبود. سال گذشته دولت تاشکند با تصویب قوانینی راه را برای داد و ستد ارزهای مجازی باز کرده و حتی برنامه هایی برای گسترش استفاده از این پلتفرم در دست داشت. برای مثال می توان به امضای معاهده ای با «انجمن کسب و کار بلاکچین کره جنوبی» اشاره کرد که در پیاده سازی زیرساخت های فینتک و پیشبرد تکنولوژی بلاکچین به این کشور آسیای میانه کمک می کرد.

دولت ازبکستان تا جایی به این فناوری علاقمند شده بود که قصد راه اندازی پلتفرم داد و ستد رمزارز، آموزشگاه بلاکچین و قانونمند کردن عرضه اولیه سکه را داشت. حالا اما با تصویب قانون جدید تمامی این بلندپروازی ها به بایگانی فرستاده می شوند. این کشور برای مدتی به یکی از مقاصد محبوب ماینر هم تبدیل شده بود اما از سه ماه قبل هزینه استخراج رمزارز را تا حدود سه برابر افزایش داد.

ممنوعیت خرید رمزارز تنها خبر ناخوشایند حوزه ارز دیجیتال نیست و ظاهرا یوتیوب هم حذف ویدیوهای مربوط به آن را کلید زده است.