3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

استخراج ارز دیجیتال در یکی از شرکت‌های رشت

فرمانده انتظامی استان از کشف 50 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 58 میلیارد ریال از یک شرکت کشاورزی در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ سردار “عزیزاله ملکی” در گفت‌وگویی با تاکید بر برخورد قاطع و قانونی پلیس با استخراج غیرقانونی ارزهای دیجیتال، هرگونه فعالیت اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام مالی کشور قلمداد کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی در برخورد با فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی را به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های ماموریتی پلیس عنوان و تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان یک شرکت کشاورزی را در شهرستان رشت شناسایی کردند که در آن دستگا‌ه‌های استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز استفاده می‌شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان از اعزام ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پس از هماهنگی قضائی به محل مورد نظر و کشف 50 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در بازرسی از این مکان خبر داد و خاطر نشان کرد: متهم 46 ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه مبارزه بی‌امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی، گامی مؤثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه‌گذاران است، اذعان داشت: کارشناسان ارزش دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال کشف شده را 58 میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار ملکی در پایان عنوان داشت: استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال، علاوه بر مضرات اقتصادی باعت اخلال در شبکه برق‌رسانی می‌شود.

 

بیشتر بخوانید:

  • دستبند پلیس بر دستان محتکر روغن
  • پلیس هوشمند؛ لازمه خدمتگزاری و پاسخگویی به نیازهای جامعه