فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

استخراج بیت کوین در نیروگاه گازی برق

یک واحد تولید برق به وسیله گاز طبیعی در نیویورک با استفاده از مازاد انرژی بیت کوین استخراج می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، واحدهای تولید برق که از گاز طبیعی استفاده می کنند، نمی توانند مازاد انرژی را به شبکه توزیع برق ارسال کنند. این امر به هدر رفتن گاز طبیعی منجر می شود.

 اما یک واحد تولید برق در درسدن واقع در ایالت نیویورک راه حلی برای این مشکل یافته است. این واحد تولید برق از مازاد انرژی برای تولید ارز دیجیتال استفاده می کند.

شرکت «Greenidge Generation» اعلام کرده از انرژی مازاد در این واحد برای استخراج بیت کوین استفاده می کند. به گفته این شرکت ۷ هزار سیستم استخراج در این واحد روزانه حدود ۵.۵BTC تولید می کنند.

این واحد و شریک استخراج ارز دیجیتال آن (اطلس هولدینگ) این اقدام را به سود واحد تولید برق و البته مردم منطقه می دانند. آنها ادعا می کنند تولید ارز دیجیتال به واحد مذکور کمک می کند به سودآوری دست یابد و همزمان مشاغل بیشتری ایجاد کند.

البته محدودیت هایی نیز وجود دارد. استخراج ارز مجازی به وسیله گاز طبیعی ممکن است اما در سیستم هایی که از انرژی های تجدیدپذیر استفاده می کنند این قابلیت چندان قبل قبول نیست زیرا می توان مازاد انرژی را ذخیره کرد. از سوی دیگر قابلیت اجرای این پروژه در بلند مدت نیز یک چالش دیگر به حساب می آید.