فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

افت ۸۲ درصدی بیت کوین

افت ۸۲ درصدی بیت کوین
اقتصادنیوز : در روزی که گذشت بیت کوین و طلا هر دو افت داشتند اما بیت کوین توانست از این روند بهبود پیدا کند.

افت ۸۲ درصدی بیت کوین

بر أساس گزارش اقتصادنیوز، قیمت بیت کوین برای مدت کوتاهی 87 درصد سقوط کرد و سپس در عرض یک دقیقه در اوایل پنجشنبه در بایننس آمریکا ، در یک سقوط ناگهانی زودگذر اما بسیار واقعی که صرافی ارزهای رمزنگاری شده آن را به یک اشکال در الگوریتم معاملات مشتری نهادی نسبت داد ، بهبود یافت. به عبارت دیگر  بیت کوین با ریزش عجیب ۸۷ درصدی در صرافی بایننس آمریکا (Binance‌.‌US) مواجه شد.

در اوایل روز ، قیمت از حدود 65هزار و 760 دلار به 8هزار و 200 دلار کاهش یافت ، سپس سریع به طور تقریبی به همان نقطه قبلی برگشت.

سخنگوی Binance.US به CoinDesk گفت: « یکی از معامله گران نهادی به ما نشان داد که مشکلی در الگوریتم معاملات خود دارند ، که به نظر می رسد باعث فروش امروز صبح شده است.»

همچنین بایننس اعلام کرد افت شدید به دلیل ایجاد مشکل در الگوریتم‌های معاملاتی یکی از سرمایه‌گذاران نهادی این صرافی رخ داده که باعث فروش کل دارایی آن‌ها شده که پس از برطرف کردن سریع این مشکل قیمت به حالت عادی خود بازگشته است. 

coindesk-BTC-chart-2021-10-22

کاهش اندک طلا

قیمت طلا و نقره در معاملات پنجشنبه در سطح نسبتا پایین تری قرار دارد ، در حالی که پس از افزایش های اخیر ، قیمتهای اصلاحی معمولی کاهش یافته است. هر دو فلز در نمودارهای میله ای روزانه در روند صعودی قیمت کوتاه مدت باقی ماند. شاخص دلار آمریکا در این روز همچنین برای بازارهای فلزات یک عنصر خارج از بازار منفی است. معاملات آتی طلا در دسامبر(دی) آخرین بار با 2.20 دلار کاهش به 1782.70 دلار رسید. نقره دسامبر آخرین بار با 0.245 دلار کاهش به 24.20 دلار در هر اونس رسید.

gold