فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

افزایش جذابیت طلا برای سرمایه گذاران، قیمت طلا افزایشی شد

افزایش جذابیت طلا برای سرمایه گذاران، قیمت طلا افزایشی شد
همراه با افزایش تورم در سراسر جهان جذابیت طلا برای سرمایه گذاران افزایش یافته است چراکه می تواند در برابر کاهش ارزش سرمایه محافظت کند.

افزایش جذابیت طلا برای سرمایه گذاران، قیمت طلا افزایشی شد

همراه با افزایش نگرانی ها نسبت به افزایش تورم قیمت طلا توانست بار دیگر به بالای 1800 دلار صعود کند. سرمایه گذاران نگران هستند که افزایش تورم از کنترل خارج شود.

فلز زرد روز دوشنبه 15 دلار جهش کرد و به بالای 1800 دلار رسید. در زمان نگارش این خبر هر اونس طلای جهانی 1803 دلار قیمت دارد و بالا تر از 1800 دلار در حال نوسان است.

تورم خارج از کنترل روایتی است که در حال حاضر بر بازار حاکم است و سرمایه گذاران به دنبال دارایی های مطمئن برای انتقال پول خود به این دارایی ها مانند طلا هستند.

در آخر هفته گذشته جنت یلن وزیر خزانه داری ایالات متحده طی سخنرانی ای تلاش کرد تا نگرانی بازار نسبت به افزایش تورم را برطرف کند. وی اشاره کرد که ایالات متحده قدرت کنترل تورم را از دست نمی دهد اما با این حال انتظار می رود فشار قیمتی تا اوساط سال 2022 پایدار باقی بماند.

تورم

یلن به CNN گفت: «من فکر نمی‌کنم که کنترل تورم را از دست بدهیم. تورم در حال حاضر بالا خواهد ماند اما من انتظار دارم که در نیمه دوم سال آینده تورم کاهش پیدا کند.

یلن ادامه داد که انتظار دارد با رفع تنگنا های عرضه تورم کاهش پیدا کند. او خاطر نشان کرد که تورم به وجود آمده موقتی است و با از بین رفتن همه گیری و بازگشت افراد به سر کار این مشکل بر طرف خواهد شد.

با این حال همه افراد از اظهارات یلن، پاول (رئیس فدرال رزرو) و دیگران قانع نشده اند چرا که هر روز داده های جدیدی از افزایش تورم به گوش رسیده و سرمایه گذاران را نگران می کند.

در این شرایط طلا جذابیت فوق العاده ای برای سرمایه گذاران پیدا می کند چراکه می تواند از دارایی افراد در برابر افزایش تورم و کاهش ارزش پول محافظت کند.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید