3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

افزایش ۳ درصدی قیمت بیت کوین

در معاملات امروز قیمت بیت کوین برای نخستین بار در سه سال گذشته به مرز ۱۹ هزار دلار رسید و با بیشینه تاریخی خود فاصله کمی دارد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو به نقل از رویترز، در معاملات امروز قیمت بیت کوین ۳ درصد رشد کرد و به ۱۸ هزار و ۹۱۸ دلار رسید که در سه سال گذشته بی سابقه بوده است.

تنها در ماه نوامبر قیمت این ارز مجازی ۴۰ درصد رشد کرده است، از ابتدای سال تاکنون هم ۱۶۰ درصد رشد قیمت داشته است. افزایش تقاضا برای دارایی‌های با ریسک بالاتر به خاطر اجرای سیاست‌های مالی و پولی برای کمک به اقتصاد کشور‌ها در راستای مقابله با کرونا از جمله دلایلی بود که باعث شد که شاهد افزایش قیمت بیت کوین در معاملات امروز و روز‌های گذشته باشیم.

از دیگر دلایل رشد قیمت بیت کوین این است سرمایه‌داران انتظار دارند که بالاخره ارز‌های مجازی بتوانند در نظام پولی بین الملل جای خوبی را برای خود دست و پا کنند.

تاریخ ۱۲ ساله بیت کوین مملو از پستی‌ها و بلندی‌ها بوده و همان گونه که رشد سنگین قیمت داشته، سقوط‌های جنجالی‌ای را نیز تجربه کرده است. رشد امسال قیمت بیت کوین باعث شده تا برخی مدعی شوند که قیمت این ارز مجازی ممکن است تا ۵ برابر قیمت کنونی یعنی نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار افزایش یابد.

بیشترین قیمت بیت کوین در تاریخ معاملات ارز‌های مجازی مربوط به روز‌های پایانی سال ۲۰۱۷ است که ۱۹ هزار و ۶۶۶ دلار را لمس کرد، اما به فاصله چند روز سقوط آن شروع شد.