فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

الاکلنگ طلا و بیت کوین/طلا در انتظار فدرال رزرو!

الاکلنگ طلا و بیت کوین/طلا در انتظار فدرال رزرو!
اقتصادنیوز: امروز در بازارهای جهانی طلا اندکی افزایش پیدا کرد، اما بیت‌کوین افت داشت.

الاکلنگ طلا و بیت کوین/طلا در انتظار فدرال رزرو!

به گزارش اقتصادنیوز امروز هر اونس طلای دسامبر(دی)11.60 دلار یا 0.7 درصد بالاتر از قمیت روز معامله شد و با قیمت 1793.20 دلار در هر اونس فروش رسید. طلا پس از افت 0.2 درصدی روز پنجشنبه، امروز روندی صعودی را طی کرد. در هفته گذشته ، ارزش طلا 1.4 درصد افزایش یافت. در چهار هفته از پنج هفته اخیر، شاهد افزایش ارز طلا بوده‌ایم. اگر سود هفتگی ششم ثابت بماند ، این بیشتر افزایش هفتگی قیمت از 27 آگوست امسال بوده است.

بازیگران بازار طلا این روزها منتظر گزارش جروم پاول رئیس فدرال رزرو هستند. این گزارش آخرین گزارش فدرال رزرو پیش از جلسه سیاستگذاری ماه نوامبر(آذر) 2021 است که انتظار می رود شروع خریدهای ماهانه خزانه داری و اوراق بهادار با وام مسکن باشد.

در این روزها پیش‌بینی‌های کاهشی در مورد تیپرینگ، ببر معاملات طلا تاثیرگذار بوده است.

ارزش طلا از ماه ژوئیه(تیر) سال جاری به دلیل نگرانی از رشد و تورم جهانی ، روندی صعودی داشته است. احتمالا اخبار مناسب درباره وضعیت اقتصادی می‌تواند موجب کاهش بازدهی بازار طلا شود.

در همین حال ، نقره دسامبر(دی) یا 0.9 دلار با 24.41 دلار بالاتر از قیمت روز هر اونس معامله شد. در این هفته ، نقره 4.5 درصد افزایش یافته است که بهترین افزایش هفتگی خود را از پایان هفته هفتم ماه مه(خرداد) به‌شمار می‌رود.

بیت کوین

رمزارزها در آستانه ورود به ابرکانال ۳ تریلیون دلاری

درحال حاضر ارزش بازار کل رمزارزها که بیش از ۱۰,۰۰۰ ارز دیجیتال را شامل می‌شود، به ۲.۷۵۶ تریلیون دلار رسیده و به ۳ تریلیون دلار نزدیک شده است. بیت‌کوین در روزی که گذشت با کاهش بیش از ۳ درصد به ۶۲ هزار دلار رسید و همچنین اتریوم نیز افت پیدا کرد. 

coindesk-BTC-chart-2021-10-22 (1)