3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

السالوادور به شهروندان خود معادل ۳۰ دلار بیت کوین می‌دهد

رئیس جمهور السالوادور از تصمیم جدید این کشور مبنی بر پرداخت معادل ۳۰ دلار بیت کوین به شهروندان بالغ خبر داد و کیف پول دیجیتال «Chivo» سازگار با دستگاه‌های اندرویدی و iOS را معرفی کرد.

شهروندان السالوادور به محض باز کردن حساب کاربری در این کیف پول دیجیتالی، هدیه خود را دریافت خواهند کرد. هنگام نصب و ایجاد حساب کاربری برای این کیف پول از کاربران خواسته می‌شود شماره شناسایی سالوادور (DUI) و شماره تلفن خود را وارد کنند. رئیس جهور این کشور معتقد است که این تصمیم السالوادوری‌ها را تشویق می‌کند تا به استفاده از رمزارزها روی آورند. وی نحوه استفاده از کیف پول را با جزئیات کامل در تلویزیون ملی این کشور توضیح داد.

بیت کوین

شهروندان همچنین می‌توانند بیت کوین خود را بلافاصله به دلار آمریکا تبدیل کنند. رئیس جمهور السالوادور در سخنان خود خاطر نشان کرد که این کیف پول داده‌‌های کاربران را جمع آوری نمی‌کند و با آن امکان پرداخت و ارسال پول با کمک کدهای QR انجام می‌شود، همچنین امکان خرید و فروش بزرگترین رمزارزها نیز وجود دارد.

ابوکیله رئیس جمهور السالوادور همچنین اعلام کرد که قانون استفاده از بیت کوین در السالوادور شهریور یا مهر ماه سال جاری اجرایی می‌شود. اپلیکیشن کیف پول Chivo نیز از همان زمان به پلی استور گوگل و اپ استور اپل اضافه خواهد شد.

ابوکیله رئیس جمهور السالوادور در اواسط خرداد ماه جزئیات لایحه‌ای را عنوان کرد که به موجب آن بیت‌کوین هم در کنار دلار آمریکا به پول رسمی این کشور تبدیل می‌شود. تنها چند روز بعد ۶۲ نفر از نمایندگان کنگره این کشور با قانونی شدن پذیرش بیت‌کوین موافقت کردند و در نهایت بیت کوین به پول قانونی کشور السالوادور تبدیل شد.

ابوکیله هنگام اعلام چنین تصمیمی گفته بود:

«تصویب این لایحه موجب افزایش پوشش خدمات مالی، سرمایه‌گذاری، گردشگری و توسعه اقتصادی برای کشورمان خواهد شد. دولت در زمان هر تراکنش تعویض‌پذیری بر اساس ارزش دقیق دلاری را تضمین خواهد کرد.»

هرچند قیمت بیت‌کوین طی چند ماه گذشته روند متفاوتی را تجربه کرده است، برنامه السالوادور برای جلوگیری از اثرات منفی نوسان قیمت در بازار رمزارزهای هنوز مشخص نشده است.