فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

الکترونیک آرتز به استیم بازمی‌گردد

پس از سال‌ها قرار است شاهد بازگشت الکترونیک آرتز به استیم باشیم. شرکت بازی‌سازی الکترونیک آرتز می‌خواهد دوباره بازی‌های خود را روی استیم عرضه کند.

البته در واقع الکترونیک آرتز هرگز استیم را ترک نکرده بود و بازی‌های این شرکت هنوز هم روی فروشگاه دیجیتال والو قرار دارند، ولی سال‌هاست که هیچ بازی جدیدی از الکترونیک آرتز روی استیم عرضه نشده است. الکترونیک آرتز در سال ۲۰۱۱ بود که پلتفرم فروش بازی خود را به اسم اوریجین (Origin) راه‌اندازی کرد و از همان سال، به تدریج عرضه‌ی بازی را روی استیم متوقف کرد. چند بسته‌ی الحاقی برای سیمز ۳ در سال ۲۰۱۳ در استیم عرضه شدند و از آن زمان دیگر شاهد عرضه‌ی هیچ بازی الکترونیک آرتز دیگری روی استیم نبوده‌اند.

با این حال، بازگشت الکترونیک آرتز به استیم قرار است ظاهرا بزرگ و پر سر و صدا باشد. الکترونیک آرتز خبر داده است که از همین حالا می‌توان بازی بزرگ بعدی این شرکت یعنی Star Wars: Jedi Fallen Order را در استیم پیش‌خرید کرد.

فقط هم بازی‌های الکترونیک آرتز به استیم بیایند و سرویس اشتراکی این شرکت یعنی EA Access هم در آینده‌ای نزدیک برای کاربران استیم ارایه خواهد شد.

بازی Star Wars Jedi Fallen Order

سرویس اشتراکی EA Access روی استیم، دقیقا مثل آنچه روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و اوریجین دیده‌ایم، در ازای پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، تعداد زیادی بازی الکترونیک آرتز را در اختیار افراد قرار می‌دهد. با این حال، پیش از راه اندازی این EA Acess روی استیم، الکترونیک آرتز باید مطمئن شود که بازی‌هایش روی استیم وجود دارند و هیچ کدام از بازی‌های این شرکت در سال‌های گذشته به استیم نیامده‌اند.

قرار است به زودی بازی‌های الکترونیک آرتز روی استیم عرضه شوند. طبق گفته‌ی این شرکت بازی‌های The Sims 4 و Unravel 2 در چند ماه آینده روی استیم منتشر خواهند شد و بازی‌های دیگر این شرکت مثل Apex Legends و FIFA 20 یا Battlefield V در سال ۲۰۲۰ به استیم خواهند آمد.

این که چه تعداد از بازی‌های الکترونیک آرتز قرار است دقیقا به استیم بیایند، هنوز مشخص نیست. سخنگوی الکترونیک آرتز در مصاحبه‌ای گفته است که فعلا بررسی چگونگی ارایه‌ی آرشیو بزرگ بازی‌های الکترونیک آرتز روی استیم هستند؛ طوری که در قالب یک همکاری نزدیک با والو، در حال آماده سازی زیرساخت استیم برای این اتفاق هستند.

الکترونیک آرتز

قیمت سرویس EA Access روی استیم تفاوتی با کنسول‌ها و کامپیوتر نخواهد داشت؛ یعنی ماهیانه ۵ دلار یا سالیانه ۳۰ دلار.

طبق گفته‌ی الکترونیک آرتز در آینده جزییات بیشتری درباره‌ی چگونگی عرضه‌ی بازی‌های آن‌ها روی استیم منتشر خواهند کرد.

گزارشاتی گفته‌اند که همکاری الکترونیک آرتز و استیم، در راستای رقابت استیم با اپیک گیمز استور صورت گرفته است؛ طوری که طبق قرارداد الکترونیک آرتز با استیم، آن‌ها در مقایسه با دیگر شرکت‌های بازی‌سازی، سهم بیشتری از فروش روی استیم دریافت می‌کنند.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ