3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

امکان تجربه همزمان Apex Legends روی چند پلتفرم به‌زودی فراهم می‌شود

Apex Legends از سال گذشته قابلیت کراس پلی را اضافه کرده و اجازه‌ی بازی به‌صورت هم‌زمان را به‌تمامی کاربران، فارغ از سیستم‌عاملشان اعطا کرده؛ اما الکترونیک آرتز هنوز امکان ادامه‌ی بازی در یک پلتفرم دیگر که با عنوان (Cross-progression) شناخته می‌شود را نداده است. قرار است از سال آینده این قابلیت جالب به بازی اضافه شود و به کاربر اجازه‌ی شروع بازی رو یک پلتفرم و ادامه‌ی آن در پلتفرم دیگر، بدون نیاز به‌حساب کاربری جدید را خواهد داد.

توسعه‌دهندگان استودیو ریسپاون (Respawn Entertainment) در طی یک جلسه پرسش و پاسخ با حضور طرفداران بازی اپکس لجندز در شبکه‌ی اجتماعی ردیت، به سؤالات مختلفی پاسخ دادند و همچنین زمان انتشار حالت Cross-progression را هم اعلام کردند. رایان ریگنی (Ryan Rigney) مدیر ارتباطات استودیو با بیان مشکلات اساسی پیش رو، فراهم کردن امکان استفاده از یک اکانت برای تمامی پلتفرم‌ها را بسیار دشوار نامیده و « نه‌تنها باید مشکلات فنی را هنگام ادغام اکانت‌ها حل کرد، بلکه مسائل حقوقی در مورد خرید درون برنامه‌ای در پلتفرم‌های دیگر هم وجود دارد.»

به گفته‌ی مدیر ارتباطات استودیو ریسپاون، کشورهای مختلف دارای قوانین مخصوص به خود هستند و بررسی تمامی آن‌ها، کار بسیار دشواری است؛ توسعه‌دهندگان علیرغم مشکلات موجود، به حل چالش‌ها ادامه داده‌اند و این قابلیت جالب، سال آینده میلادی برای تمامی پلتفرم‌ها از راه خواهد رسید. دیگر نیازی به استفاده از حساب‌های کاربری مختلف نخواهید بود و کافی است یک اکانت داشته باشید و سپس روی تمامی پلتفرم‌ها بازی کنید؛ این قابلیتی است که می‌تواند چهره‌ی آینده بازی‌های آنلاین را برای همیشه تغییر دهد.

apex legends

قابلیت ادغام اکانت‌ها برای افرادی که به دنبال تجربه‌ی Apex Legends روی کامپیوتر و کنسول به‌صورت هم‌زمان هستند، یک نعمت به شمار می‌رود و جالب است که تمامی خریدهای انجام‌شده برای هر دو دستگاه در دسترس خواهد بود و دیگر لازم نیست برای بتل پس، دو بار هزینه کنید. چنین قابلیتی می‌تواند برای دیگر بازی‌ها هم استفاده شود و تنها با یک‌بار خرید، امکان تجربه‌ی آن را روی تمامی پلتفرم‌ها پیدا کرد. جلسه‌ی پرسش و پاسخ توسعه‌دهندگان، تنها قابلیت Cross-progression را مورد بحث قرار نداده و در بخش دیگری از گفته‌ها، تغییرات شخصیت Seer که در فصل جدید اضافه‌شده را مورد بررسی قرار داده‌اند.

  • محبوب‌ترین شخصیت‌های Apex Legends کدامند؟

افرادی که لجند Seer را در فصل جدید خریداری کرده‌اند، از قدرت بیش‌ازحد آن شگفت‌زده شده و عملاً تعادل میان شخصیت‌ها را به هم زده‌اند؛ ریسپاون در حال کار روی یک آپدیت جدید است که تعادل را به اپکس لجندز بازمی‌گرداند. طراح گیم پلی بازی در مورد شخصیت Seer‌ می‌گوید: او المان‌های تازه‌ای را به روند اپکس لجندز افزود که باعث بحث‌های زیادی میان بازی‌کنان شده که در نوع خودش جالب است؛ عده‌ای می‌گویند که او قدرت زیادی دارد و در حال حاضر روی آپدیت تازه‌ای کار می‌کنیم که تعادل را در بازی برقرار می‌کند»

در ادامه صحبت به تغییر قدرت شخصیت‌های کریپتو (Crypto) و بانگالور (Bangalore) کشید و فهمیدیم که هر دو موردتوجه توسعه‌دهندگان قرارگرفته‌اند. منتظر ادغام تمامی اکانت‌ها در سال آینده باشید.

منبع: Rockpapershotgun

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ