3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

همکاری با شبکه امکان :

 

دریافت خدمات از شبکه امکان :

 

دانلود اسناد مرتبط


معرفی خدمات تجاری امکان


نامه درخواست کتبی خدمات

f28be020f8804012a43fba787c600d71.w_932,h_557,r_k

  1. در همین صفحه روی کلید نیاز به خدمات دارم در بالای صفحه کلیک نمایید
  2. برای ادامه بایستی حساب کاربری خود را ایجاد نموده و یا وارد حساب کاربری که از قبل ایجاد شده است شوید.
  3. در بخش درخواست خدمات درخواست خود را با جزئیات و دقیق اعلام نمایید تا کارشناسان شبکه امکان بتوانند مشاوره و خدمات لازم را ارائه نمایند.
  4. درخواست شما پس از بررسی و کارشناسی به تمامی سرویس دهندگانی که خدمات مورد نظر شما را ارائه می نمایند ارسال می گردد و استعلام گرفته خواهد شد.
  5. اطلاعات تکمیلی و هزینه اجاره را از طریق سامانه اطلاع رسانی در پنل کاربری شما به اطلاع شما خواهد رسید و در صورت تمایل می توانید دریافت خدمات از شبکه امکان را تایید نمایید
  6. کارشناسان ما روز مشخصی را برای حضور در انبار و امضای قرارداد به شما اعلام و پس از امضای قرارداد ویژه دریافت خدمات شبکه امکان، سرویس مورد نظر در اختیار شما قرارداده خواهد شد.

برای نگهداری و انبار برخی از کالاها مثل مواد غذایی و دارو ها نیاز به انبار با سردخانه است که مجموعه شبکه امکان با در دست داشتن کانتینر یخچالی ، سردخانه ها و انبار های مسقف، امکان انبار این نوع کالاها را نیز فراهم آورده است.

انبار های مرتبط با واحد انبارداری، سردخانه و یخچالی یا همان انبار سردخانه ای بهترین گزینه برای کسب و کار هایی است که قصد انبار مواد غذایی یا تجهیزات پزشکی حساس را دارند و دمای محیط انبار نباید از درجه ای مشخص بالاتر برود. هر کانتینر یخچالی دارای سیستم خنک کننده هوشمند است که می تواند در طول شبانه روز دمای محیط داخل را روی درجه ای مشخص حفظ نماید. این درجه می تواند زیر صفر و یا حتی نزدیک به صفر باشد.

همچنین به منظور حفظ دمای بهتر، فضای داخل این کانتینر کاملا عایق و دارای جداره های آلمینیوم است. لازم به ذکر است برای افزایش ایمنی هر کانتینر یخچالی، از یک دیزل ژنراتور نیز کنار آن استفاده شده است تا در هنگام قطعی برق مشکلی برای کالا ها پیش نیاید. این نوع انبار اختصاصی بوده و درب آن توسط خود مشتری پلمپ و قفل می شود. ویژگی های انبار سردخانه ای به صورت زیر است

ویژگی های انبار سردخانه ای

سیستم سرمایشی هوشمند و کنترل دما

هر کدام از کانتینر های یخچالی دارای سیستم خنک کننده هوشمند برقی است که می تواند دمای داخل کانتینر را روی عدد مشخصی تنظیم نماید. همچنین به منظور افزایش ایمنی از دیزل ژنراتور با سوخت گازوئیل در کنار کانتینر یخچالی استفاده شده است تا در مواقع قطعی برق کالاهای داخل انبار آسیب نبیند.

امنیت بالا

هر انبار سردخانه از یک کانتینر یخچالی تشکیل شده است و به صورت مستقل توسط مشتری قفل یا پلمپ می شود. گفتنی است تمامی کانتینر های یخچالی خود در فضای انبار مجموعه انبارکانتین قرار گرفته اند که از این بابت امنیت آن ها افزایش می یابد. سرتاسر مجموعه انبارکانتین توسط نگهبان ها کنترل و فضای مجموعه دارای دوربین مداربسته و سگ نگهبان است.

تنوع روش اجاره انبار سردخانه ای

شما می توانید انبار سردخانه ای را به صورت ماهانه، فصلی و سالانه اجاره کنید. با این ویژگی دیگر لازم نیست برای اجاره 2 ماه یک انبار مبلغ اجاره سالانه پرداخت کنید. گفتنی است هزینه اجاره در صورت اجاره سالانه شامل تخفیف نیز می گردد.

ابعاد کوچک و مناسب

به طور معمول سردخانه ها دارای ابعاد بسیار بزرگی هستند که از طرفی این فضا باعث افزایش مبلغ اجاره می شود. انبار سردخانه ای کانتینری دارای ظرفیت ۲۰ فوت و ۴۰ فوت است و به صورت اختصاصی توسط مستاجر کنترل می شود.

قرارداد اجاره انبار سردخانه ای

برای اجاره هر انبار سردخانه ای لازم است در محل انبار حضور پیدا کنید و قرارداد مربوط به اجاره را امضا نمایید. قرارداد ها با توجه به مدت اجاره در اختیار شما قرار می گیرند. بعد از نوشتن قرار داد هر زمان که بخواهید می توانید به انبار دسترسی داشته باشید.

دسترسی روزانه و راحت به انبار سردخانه ای

شما می توانید در طول روز هر زمان که بخواهید به راحتی به انبار خود دسترسی داشته باشید. به همین منظور کلیه تولید کنندگان می توانند از انبار سردخانه ای کانتینری به منظور نگهداری مواد اولیه تولید نیز استفاده کنند.