مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

اپلیکیشن اسکناس، خرید هوشمند و بی دغدغه ارزهای دیجیتال

اگر با ارز های دیجیتال آشنایی داشته باشید، به خوبی می دانید که از طریق خرید و فروش ارزهای دیجیتال چه سودهای بزرگی را می توان به دست آورد. اما یکی از چالش های بزرگ در این زمینه، نحوه خرید و فروش بی دغدغه این ارز هاست. چرا که به هر صرافی نمی توان اعتماد کرد و ممکن است با مشکل رو به رو شوید.

دستیار سرمایه گذاری اسکناس سعی کرده است ؛ این مشکل را حل کند تا کاربرانش بتوانند با خیالی آسوده، هر زمان که خواستند ارز دیجیتال مد نظر خود را خریداری کنند یا بفروشند. اما چگونه؟

ابتدا اجازه دهید برای کسانی که با ارزهای دیجیتال آشنا نیستند، توضیحاتی را ارائه دهیم.

ارزهای دیجیتال، ارز های بدون پشتوانه ای هستند که در بستر بلاکچین بنا شده اند. ارزهای دیجیتال نخستین بار در سال 2009 توسط ساتوشی ناکاموتو با معرفی بیت کوین به مارکت معرفی شدند. در زمان بسیار کمی بیت کوین پیشرفت بسیار زیادی داشت و حتی در مواقعی قیمت  هر بیت کوین به 19 هزار دلار رسید. پس از آن که بیت کوین موفقیت چشمگیری داشت، ارزهای دیجیتال دیگری مانند ریپل و اتریوم، دوج کوین، استلار، لایت کوین، دش، ترون و تتر وارد بازار شدند. برخی از ارزهای دیجیتال را نیز می توان استخراج کرد اما برخی مانند ریپل این امکان را ندارند و تنها باید آن ها را بخرید.

همچنین در اوایل پیدایش این ارزها تقریبا در سال های 2009 و 2010 که هنوز استخراج ارزهای دیجیتال خیلی مد نشده بود، می توان گفت که این ارزها را به راحتی می توانستید استخراج کنید، اما اکنون کار برای استخراج ارزهای دیجیتال بسیار سخت شده و با این تعرفه های برق نیز خیلی به صرفه به نظر نمی رسد.

حالا برگردیم به دستیار سرمایه گذاری و اپلیکیشن اسکناس. این اپلیکیشن شامل دو بخش آموزشی و حرفه ای است. در قسمت آموزشی می توانید نه تنها قیمت ارز های دیجیتال بلکه قیمت همه ارز ها را از دلار گرفته تا درهم بگیرید و همچین قیمت نفت و سکه را نیز داشته باشید. اگر فعلا نمی خواهید ریسک کنید و بلافاصله خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهید، قسمت آموزشی اپلیکیشن اسکناس، بهترین انتخاب برای شماست.

در این قسمت می توانید به صورت آزمایشی به خرید و فروش ارزهای دیجتال بپردازید و عملکرد خود را بررسی کنید. مثلا برای خرید ریپل به صورت آزمایشی، وارد کیف پول خود می شوید، هر مقدار که می خواهید ریپل می خرید و بعدا نیز می توانید آن را بفروشید و ارزهای دیجیتال دیگری را بخرید و در نهایت عملکرد خود را بررسی کنید و ببینید که چقدر سود یا ضرر کرده اید.

حالا به سراغ قسمت حرفه‌ای اپلیکیشن اسکناس برویم. اگر واقعا حرفه ای هستید، پیشنهاد ما این این است این قسمت را از دست ندهید. در این قسمت نموادار های نوسان قیمت ارزهای دیجتال را خواهید داشت و به راحتی و در کمتر از 1 روز می توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را بخرید. پس در قسمت حرفه ای اپلیکیشن اسکناس، اول تحلیل کنید بعد سرمایه گذاری کنید و توصیه های وبسایت آن را نیز از دست ندهید چرا که کارشناسان سرمایه گذاری اسکناس، تمام تجارب خود را در این سایت در اختیار شما گذاشته اند تا بتوانید سرمایه گذاری خوبی را داشته باشید.

اگر به دنبال اطلاعاتی برای کیف پول ریپل و کیف پول تتر و سایر ارزهای دیجیتال هستید، حتما به سایت اسکناس سر بزنید و مطالب آن را بخوانبد. اپلیکیشن اسکناس را می توانید از طریق گوگل پلی و مایکت دانلود کنید و با خیالی آسوده سرمایه گذاری کنید.