3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

اپیک گیمز استودیوی سازنده‌ی راکت لیگ را خرید

تصور می‌کردیم معاملات شرکت بازی‌سازی اپیک گیمز، فراتر از خرید امتیاز انحصاری فروش بازی‌ها پیش نرود، ولی ظاهرا برنامه‌های اپیگ گیمز بزرگ‌تر از تصورات ماست. این شرکت خبر از خرید استودیوی بازی‌سازی «سایونیکس» (Psyonix) داده است. استودیوی سایونیکس را بیشتر به خاطر ساخت بازی راکت لیگ (Rocket League) می‌شناسیم.

بر اساس بیانیه‌ای که سایونیکس منتشر کرده است، آن‌ها برنامه دارند تا به کمک اپیک گیمز، بازی راکت لیگ را از قبل هم بزرگتر کنند. سایونیکس گفته است که منابع اپیک گیمز به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به خوبی از لیگ حرفه‌ای راکت لیگ پشتیبانی کنند.

بازی Rocket League

احتمالا می‌توانید حدس بزنید که در پی این قرارداد، بازی راک لیگ قرار است به فروشگاه اپیک گیمز استور بیاید. طبق گفته‌ی سایونیکس، تا پایان ۲۰۱۹ بازی راکت لیگ را روی اپیک گیمز استور قرار خواهند داد. با اینکه مستقیما حرفی از حذف راکت لیگ از روی استیم زده نشده، ولی می‌توانیم مطمئن باشیم که این اتفاق هم رخ خواهد داد. سایونیکس مستقیما نگفته که فروش راکت لیگ در استیم متوقف خواهد شد، ولی در بیانیه‌ی خود به این موضوع اشاره کرده که با عرضه‌ی راکت لیگ روی اپیک گیمز استور، پشتیبانی و آپدیت نسخه‌ی استیم متوقف نخواهد شد. در نتیجه با اطمینان می‌توان پیش‌بینی کرد که فروش بازی در استیم متوقف خواهد شد.

بازی راکت لیگ

اعضای استودیوی سایونیکس، سابقه‌ای بلند و بالا در همکاری با اپیک گیمز دارند. آن‌ها از همان ابتدای ساخت بازی «آنریل تورنمنت» با اپیک گیمز در ساخت نقشه‌های مختلف برای بازی‌های این مجموعه همکاری کرده‌اند. سایونیکس در ساخت ابزارهای مختلف برای موتور پایه‌ی آنریل انجین به اپیک گیمز کمک کرده و هم‌چنین به صورت قراردادی در ساخت بازی‌هایی مثل شماره‌های مختلف آنریل تورنمنت و Gears of War هم نقش داشته است.

بازی راکت لیگ بزرگترین ساخته‌ی سایونیکس است و نزدیک به ۶۰ میلیون کاربر دارد. سایونیکس هم‌چنین نقش مهمی در راه اندازی قابلیت کراس-پلی و امکان بازی کردن و اتصال بازی‌کننده در پلتفرم‌های مختلف داشته است؛ موضوعی که اپیک گیمز هم مدت‌ها به دنبال راه اندازی آن برای برای بازی فورت‌نایت خود بود.

منبع: The Verge

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ