3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بازار تعطیل، حباب سکه را تخلیه کرد | آخرین قیمت های طلا و سکه

کاهش دادوستدها و معاملات در هفته‌ای که گذشت، سبب کاهش حباب سکه شد و در حالی که حباب سکه در روز یکشنبه تا مرز ۸۰۰ هزار تومان هم پیش رفته بود، در پایان هفته جاری به حدود ۶۲۰ هزار تومان رسیده است؛ اما قیمت‌ سکه و طلا تغییرات چندانی نسبت به قیمت‌های پیش از تعطیلات نداشته است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در رابطه با وضعیت یک هفته تقریبا تعطیل سکه و طلا داخلی، اظهار کرد: در حقیقت بازار تنها دو روز ابتدایی هفته (شنبه و یکشنبه) فعال بود و حالت صعودی داشت؛ چراکه تغییرات قیمت جهانی طلا نسبت به هفته قبل از آن افزایشی بود؛ اما طی روزهای اخیر نیز اونس جهانی طلا تغییر چندانی نداشته است. علاوه‌ براین به سبب اینکه بازارهای داخلی نیز در این هفته تعطیل بوده‌اند، دادوستدها کاهش پیدا کرده است. 

محمد کشتی‌آرای ادامه داد: طی روزهای اخیر علاوه‌بر اونس جهانی طلا، نرخ ارز در داخل هم در پی تعطیلی بازارها تغییراتی نداشت اما کاهش معاملات و دادوستدها حباب سکه را کاهش داد. در حقیقت حباب سکه که در روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری تا محدوده ۸۰۰ هزار تومان هم رسیده بود، اما این چند روز تعطیل اخیر باعث شد که حباب سکه تخلیه شود و در حال حاضر در محدوده ۶۲۰ هزار تومان قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: بررسی قیمت‌ها در پایان هفته (پنجشنبه) که براساس معاملات غیررسمی (معاملات در فضای مجازی، تلفنی و…) تعیین شده است، نشان می‌دهد که قیمت‌ها نسبت به روزهای ابتدایی هفته و پیش از تعطیلات، تغییرات چندانی نداشته است و قیمت‌ها همچنان براساس آخرین معاملات روز یکشنبه و در همان محدوده است.

  • بازار ارز زیر سایه تحولات سیاسی

این مقام صنفی با بیان اینکه با توجه به اینکه هفته‌ای که گذشت، اکثرا تعطیل بوده است، اظهار نظر دقیقی در رابطه با سمت و سوی قیمت‌ها نمی‌توان داشت، گفت: در هر صورت که از فردا (شنبه) علیرغم اینکه همچنان بازار تعطیل است اما یکسری معاملات آغاز خواهد شد و قیمت‌های می‌تواند بیانگر وضعیت قیمت‌ها باشد. 

نوسان محدود میانگین ۵۰ هزار تومانی قیمت‌ها در روزهای تعطیل

کشتی‌آرای ضمن تاکید مجدد براینکه قیمت‌ها در پایان هفته جاری نسبت به ابتدای آن تفاوت چندانی نداشته است، اظهار کرد: هر قطعه سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان تا ۱۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم حدودا ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان تعیین قیمت شدند. قیمت هر قطعه نیم سکه مابین شش تا شش میلیون و ۵۰ هزار تومان رقم خورده و در همین محدوده باقی مانده است.

وی افزود: ربع سکه حدود سه میلیون و ۸۵۰ هزار تومان تا سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نوسان بوده و سکه‌های یک گرمی نیز بدون تغییر قیمت طی چند روز اخیر، همچنان دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارند. همچنین هر گرم طلا آب شده بین چهار میلیون و ۸۲۰ هزار تومان تا چهار میلیون و ۸۵۰ هزار تومان در نوسان بوده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز از یک میلیون و ۱۴۱ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۵۲۰ هزار تومان طی چند روز اخیر بالا و پایین شده است.