3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بازار سخت‌افزار ارزهای دیجیتال؛‌ گرم‌تر از همیشه

بسیاری از تحلیلگران فعال در حوزه فناوری برآورد کرده‌اند که بازار سخت‌افزارهای استخراج ارزهای دیجیتال تا سال ۲۰۲۳ میلادی رشد و رونق قابل توجهی پیدا خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، کارشناسان و تحلیلگران فعال در مؤسسه تحقیقاتی مارکت ریپورت پیش‌بینی کرده‌اند که سخت‌افزارهای استخراج ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده همچون بیت‌کوین تا سال ۲۰۲۳ میلادی گسترش و رشد قابل ملاحظه‌ای پیدا خواهد کرد و این بدان معناست که کاربران متعددی در جهان به سمت و سوی استخراج ارزهای دیجیتال به منظور کسب ثروت و پرداخت‌های مالی، بانکی و مالیاتی از این طریق روی خواهند آورد.

طی چند سال اخیر ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیاری هم‌چون بیت‌کوین، مونرو، ریپل و اتریوم از محبوبیت و استقبال بی‌نظیری برخوردار شده و کاربران بسیاری در جهان به‌دنبال استخراج و تبدیل پول‌های خود به ارزهای دیجیتالی هستند؛ چراکه این روزها بسیاری از افراد با خرید و استخراج این ارز توانسته‌اند به پول زیادی دست پیدا کنند. چندی پیش بود که کارشناسان پیش‌بینی کرده بودند با شکوفایی فناوری بلاک‌چین، روند استخراج ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده نیز صعودی خواهد شد و رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه خواهد کرد.

در راستای همین استقبال بی‌نظیر از سوی کاربران و علاقمندان به بازار ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده، صرافی و مراکز تبادل ارزهای دیجیتال رمز پایه‌ای ایجاد شده است که به کاربران و مشتریان این امکان را می‌دهد به خرید و فروش و همچنین سرمایه گذاری در ارزهای رمز پایه همچون بیت‌کوین بپردازند.

این گزارش که در وب سایت زد دی نت منتشر شده است، نشان می‌دهد که تعداد محصولات و سخت افزارهای ارائه شده به منظور توسعه زیرساخت و پلتفرم‌های استخراج ارز دیجیتال به قدری افزایش پیدا کرده است که به نظر می‌رسد تا سال‌های آینده این رقم به میزان بالغ بر ۱۰ درصد نیز خواهد رسید.

کاربران بسیاری هم‌اکنون به منظور استخراج ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده از ابررایانه‌هایی که به کارت گرافیک قدرتمندی نیز مجهز شده است، استفاده می‌کنند و بدین ترتیب ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده با مبالغ موردنظر خود را استخراج می‌کنند.

این روزها نیز بازار فروش و عرضه محصولات و سخت‌افزارهای مربوط به استخراج ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده همچون بیت‌کوین از رونق خاصی برخوردار شده است و به نظر می‌رسد که خیل عظیمی از کاربران و علاقمندان به این حوزه سعی دارند که سخت‌افزارهای پیشرفته و مدرنی را که از قدرت و سرعت بالایی برخوردارند، تهیه و خریداری کنند و از شرکت‌های تکنولوژی نیز درخواست دارند که محصولات جدید و پیشرفته‌ای را به بازار عرضه کنند.

انتهای پیام