مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بازسازی Half-Life 2 در راه است؛ ساخته‌ی طرفداران و تأییدشده‌ی سازندگان اصلی

بازسازی Half-Life 2 در راه است؛ ساخته‌ی طرفداران و تأییدشده‌ی سازندگان اصلی

طرفداران سری بازی‌های هاف‌لایف موفق ردی از بازسازی بازی «هاف‌لایف ۲» را در فروشگاه استیم پیدا کرده‌اند. در حقیقت این بازسازی نسخه‌ی کامل‌تری از یک ماد (ابتدای کلمه‌ی Modification به معنای دستکاری) برای این بازی است که گرافیک بازی را بهتر و باگ‌های مختلفی را برطرف می‌کرد. قرار است این ماد بزرگ‌تر شود و رسما با پشتیبانی شرکت «ولو» (Valve) در فروشگاه استیم عرضه شود.

شرکت ولو را با امتناع از عدد ۳ و پشتیبانی از جامعه‌ی گیمرها می‌شناسیم. این شرکت در فروشگاه خود از سازندگان دستکاری برای بازی‌ها پشتیبانی می‌کند،‌ در طول تاریخ به شکل‌های مختلف بستری برای انتشار بازی‌های مستقل فراهم و به سازندگان آن‌ها کمک کرده و از این طریق دنیای بازی‌های ویدیویی را تغییر داده است. یکی دو سال پیش بود که بازی «بلک میسا» (Black Mesa)، بازسازی کامل قسمت اول بازی هاف‌لایف توسط طرفداران این سری ساخته شده و با پشتیبانی کامل و مستقیم شرکت ولو در فروشگاه استیم منتشر شد.

بازسازی بازی Half-Life 2

قرار است ماجرای بلک میسا برای بازی هاف‌لایف ۲ هم تکرار شود. البته این بازسازی مانند بلک میسا اساسی نیست و هسته‌ی مرکزی آن همان بازی هاف‌لایف ۲ اصلی است. برنامه این است که بازی هاف‌لایف ۲ در کنار یک دستکاری نسبتا قدیمی از این بازی قرار بگیرد و به‌عنوان نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی هاف‌لایف ۲ به جهانیان عرضه شود.

وب‌سایت SteamDB.info یکی از بزرگ‌ترین پایگاه‌های داده‌ای است که اطلاعات نسبتا کاملی از فروشگاه استیم در خود دارد. ماجرای کشف واقعی بودن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی هاف‌لایف ۲ این بود که صفحه‌ای برای بازسازی بازی هاف‌لایف ۲ در این وب‌سایت پیدا شد. این محصول تحت عنوان Half-Life 2: Remastered Collection در پایگاه داده‌ی فروشگاه استیم وجود دارد. از آنجایی که عنوان این بازی کلمه‌ی «مجموعه» را در خود دارد احتمالا قسمت‌های اول و دوم بازی هاف‌لایف ۲ هم در کنار بازی اصلی هستند و این بازسازی هر سه بازی هاف‌لایف ۲ را در خود خواهد داشت.

بازسازی بازی Half-Life 2

صفحه‌ی Half-Life 2: Remastered Collection در وب‌سایت SteamDB

ماد قبلی سازندگان این بازسازی که فقط Half-Life 2:Update نام دارد از فروشگاه استیم قابل‌دریافت است. اصلی‌ترین بهبود این ماد برای نورپردازی بازی هاف‌لایف ۲ است. در کنار نورپردازی پیشرفته‌تر، با نصب کردن این ماد افکت‌هایی مانند سیستم‌های ذرات و مه بازی هاف‌لایف ۲ بهتر می‌شوند و باگ‌های متعددی از این بازی برطرف می‌شوند. البته تمام این بهبودها با حفظ کردن روح اصلی بازی هاف‌لایف ۲ رخ داده‌اند و تغییر اساسی در بازی ایجاد نشده. این ماد به قدری بزرگ و پیشرفته شده که به یک بازی کامل و جداگانه ارتقا یافته.

بر اساس توییت جدیدی از «تایلر مک‌ویکر» (Tyler McVicker)، خبرنگار اخبار مرتبط با شرکت ولو مشخص شده که این پروژه با اجازه و پشتیبانی خود شرکت ولو توسعه یافته. البته مشخص است زمانی که این بازی وارد پایگاه داده‌ی فروشگاه استیم شده قطعا همکاری با خود شرکت ولو در جریان است. هنوز هیچ اطلاعاتی از بازسازی بازی هاف‌لایف ۲ اعلام نشده‌اند و به گفته‌ی مک‌ویکر به‌زودی گزارش‌هایی منتشر خواهند شد.

شرکت ولو در حال حاضر پروژه‌های مختلفی دارد و به خود زحمت نمی‌دهد بازی‌های قدیمی خود را بازسازی کند؛ برای همین است که طرفداران به شکل خودجوش دست به کار می‌شوند. شرکت ولو در حال حاضر از پلتفرم واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند و پارسال با عرضه‌ی بازی «هاف‌لایف: الیکس» (Half-Life: Alyx) به همه نشان داد که واقعیت مجازی هم می‌تواند میزبان بازی‌های بزرگ و کامل باشد. چند هفته‌ی پیش شرکت ولو دستگاه قابل‌حملی را به اسم استیم دک معرفی کرد که نیامده طرفداران زیادی پیدا کرده. از سمت دیگر ولو قول داده که قرار است دوباره به حوزه‌ی ساخت بازی‌های ویدیویی باز گردد و ما منتظر محقق شدن این قول هستیم.

منبع: PCGamersN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ