3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بررسی قیمت طلا در هفته ای که گذشت/سکه ۳۵۰ هزار تومان ارزان شد

به گفته دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران روند قیمتی سکه و طلا در پایان هفته نسبت به ابتدای هفته‌ای که گذشت، به طور متوسط هر قطعه سکه ۳۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۶ هزار تومان ارزان شده است.

به گزارش سایت طلا ،نادر بذرافشان در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلای داخلی، با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر اونس جهانی طلا ۱۸۰۷ دلار است که نسبت به ابتدای هفته، حدود ۴۰ دلار کاهش یافته است، اظهار کرد: به‌تبع کاهش قیمت جهانی طلا در طول هفته در بازار داخلی نیز تاثیرگذار بوده است. ضمن اینکه در کشور نیز در طول یک هفته، شاهد نوسانات کاهش نرخ ارز نیز بوده‌ایم؛ بنابراین کاهش نرخ ارز در کنار کاهش قیمت اونس جهانی سبب  کاهش قیمت‌ها در بازار سکه و طلا داخلی شده و هفته‌ای نسبتا نزولی را رقم زده است.  

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطرنشان کرد: در این هفته‌ باتوجه به میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر، حدود ۱۵ درصد افزایش تقاضا برای خرید مصنوعات طلا و سکه ایجاد شد اما باتوجه به کاهش ۴۰ دلاری قیمت اونس جهانی که طی مدت اخیر بی‌سابقه نیز بوده و کاهش نرخ ارز، هر قطعه سکه با کاهش ۳۵۰ هزار تومانی و هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش حدود ۲۶ هزار تومانی روبرو شد؛ لذا باتوجه به ثبات قیمتی ایجاد شده در بازارهای داخلی طی دو ماه گذشته، قیمت‌ها کاهش به نسبت خوبی داشته و مردم می‌توانند به راحتی خرید و فروش مصنوعات طلا و سکه داشته باشند.  

وی افزود: همچنین در طول یک هفته اخیر نیم سکه حدود ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۲۰۰هزار تومان و سکه‌های یک گرمی نیز حدود ۱۰۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته‌اند.

این عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران در اعلام آخرین قیمت‌ها نیز اظهار کرد: در پایان هفته هر قطعه سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین قیمت شده‌اند. همانطور که اشاره شد نیم سکه نیز با کاهش حدودا ۲۵۰ هزار تومانی در طول هفته، اکنون شش میلیون و ۱۳۰ هزار تومان قیمت دارد. همچنین ربع سکه از چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در ابتدای هفته به چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در آخر هفته رسیده است و سکه‌های یک گرمی نیز دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان در پایان هفته، قیمت‌گذاری شده‌اند.

این مقام صنفی افزود: هر گرم طلای ۱۸ عیار در پایان هفته تقریبا یک میلیون و ۷۱ هزار تومان و هر مثقال طلای ۱۷ عیار نیز چهار میلیون و ۶۳۰ هزار تومان قیمت دارد. همانطور که اشاره شد، آخرین نرخ ثبت شده برای هر اونس جهانی ۱۸۰۷ دلار است. همچنین در حال حاضر حباب سکه به حدود ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.