فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بسته‌ی بازی‌های هیلو به کامپیوتر می‌آید

پس از سال‌ها درخواست از سوی گیمرها، مایکروسافت بالاخره رسما از عرضه‌ی بازی‌های هیلو روی کامپیوتر خبر داده است. نکته‌ی مهم این جاست که خبری از عرضه‌ی انحصاری روی فروشگاه مایکروسافت نیست و بسته‌ی بازی‌های هیلو روی فروشگاه استیم هم عرضه خواهد شد

بسته‌ی بازی‌های هیلو که با اسم Halo: The Master Chief Collection در سال ۲۰۱۴ روی ایکس‌باکس وان عرضه شد، شامل بازی‌های هیلو ۱، هیلو ۲، هیلو ۳، بسته‌ی الحاقی هیلو ۳ و هم‌چنین هیلو ۴ است. بازی‌های هیلو ۱ و هیلو ۲ در مقایسه با دیگر عناوین، قدیمی‌تر بودند و مایکروسافت آن‌ها را با کیفیت بسیار بالاتری از پایه بازسازی کرد.

قرار است به این بسته، بازی Halo: Reach هم اضافه شود. بخش چند نفره و نقشه‌های Halo: Reach به صورت رایگان به بسته‌ی Master Chief Collection برای خریداران نسخه‌ی ایکس‌باکس وان اضافه خواهد شد، ولی برای بخش کمپین بازی باید مبلغی پرداخت کرد.

بازی Halo Master Chief Collection

قرار است بازی‌های بسته‌ی Master Chief Collection به صورت جداگانه روی کامپیوتر عرضه شوند. اولین بازی هم که روی کامپیوتر عرضه خواهد شد Halo: Reach خواهد بود. پس از آن، به ترتیب از هیلو ۱ شاهد عرضه‌ی بازی‌ها روی استیم خواهیم بود.

زمان دقیق عرضه‌ی بازی‌ها مشخص نیست.

می‌توانید در ادامه تریلر عرضه‌ی Halo: The Master Chief Collection روی کامپیوتر را ببینید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ