3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بسته خبری پلیس|از کشف مزرعه تولید ارز دیجیتال میلیاردی تا کشف ۳ تن چوب جنگلی قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان نور از کشف ۴۹ دستگاه بیت کوئین قاچاق به ارزش ۳۰میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمود کلوانی با اعلام این خبرطی گفت‌وگویی اظهار کرد: ماموران انتظامی در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از جریان برق با بهره‌برداری از دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یک تولیدی غیرفعال، موضوع را با انجام اقدامات پلیسی در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به شناسایی دقیق مزرعه استخراج ارز دیجیتال قاچاق، گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از واحد تولیدی ۲۰ دستگاه بیت‌کوین و مقادیری وسایل و متعلقات ویژه راه‌اندازی دستگاه (سویچر) استخراج ارز دیجیتال قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه ارزش تجهیزات کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: ماموران انتظامی در این رابطه پرونده ای تشکیل و به مرجع قضائی ارسال کردند.

کلوانی در پایان گفت: پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌ اقتصادی غیرقانونی موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور می‌شود، لذا شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در این زمینه موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

*کشف ۴۹ دستگاه تولید ارز دیجیتال در نور 

داداش‌تبار فرمانده انتظامی شهرستان نور از کشف ۴۹  دستگاه تولید ارز دیجیتال در این شهرستان گفت: ماموران پلیس آگاهی در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیر مجاز از دستگاه‌های تولید ارز دیجیتال، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی از شناسایی محل استفاده از دستگاه‌های بیت‌کوین خبر داد و افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از محل شناسایی شده، ۴۹ دستگاه فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه از کشف ۲۰ دستگاه تجهیزات فنی و متعلقات بیت کویین به ارزش ۴۰ میلیارد ریال خبر داد. 

فرمانده انتظامی شهرستان نور با اشاره به ارزش ۳۰ میلیارد ریالی دستگاه‌های کشف شده بر اساس نظرکارشناسان گفت: ماموران پلیس آگاهی محل استفاده از دستگاههای تولید ارز دیجیتال را  پلمب و یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

داداش‌تبار در پایان خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی متهم دستگیر شده را با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی کردند.

*کشف ۳ تن چوب جنگلی قاچاق در تنکابن 

غلامحسین شعبانی فرمانده انتظامی تنکابن در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی در پی کسب خبری مبنی بر برداشت غیرمجاز چوب از جنگل، موضوع را با انجام اقدامات اطلاعاتی در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی با کنترل مسیرهای کوهستانی یک خودروی کامیونت حامل چوب‌های جنگلی را در یکی از محورهای روستایی شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی چوب در این عملیات، خاطرنشان کرد :ماموران در بازرسی از خودروی کامیونت ۳ تن چوب جنگلی قاچاق که از جنگل‌های اطراف شهرستان به صورت غیرمجاز برداشت شده بود، را کشف کردند.

شعبانی ارزش چوب‌های کشف شده بر اساس نظر کارشناسان را ۱۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: ماموران انتظامی چوبهای قاچاق کشف شده را به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم را پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی کردند.

وی با اشاره به اینکه قطع درختان جنگلی تبعات زیست محیطی زیادی را در پی دارد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و محصولات حاصل از آن موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/۸۶۰۴۱/ج