3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بسته خبری پلیس| از اعلام موعد اعزام مشمولان وظیفه عمومی پایه خدمتی تیرماه تا کشف دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال میلیاردی

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران زمان اعزام مشمولان وظیفه عمومی پایه خدمتی تیرماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدرضا کریم‌پور طی گفت‌وگویی با اشاره به اعزام مشمولان پایه خدمتی تیرماه، اظهار کرد:  با توجه به عدم ریشه‌کن شدن بیماری کرونا در سطح کشور و لزوم اتخاذ تدابیر متناسب با این وضعیت، اعزام مشمولان پایه تیرماه ۱۴۰۰ در یک روز و راس ساعت ۶ صبح روز سه شنبه اول تیرماه ۱۴۰۰ در دو نقطه استان و با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و شیوه نامه‌های بهداشتی اجرایی خواهد شد.

وی افزود: مشمولان ساکن شهرستان‌های گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندورود، ساری، جویبار، سیمرغ، قائم‌شهر، سوادکوه، بابل، آمل، فریدونکنار، بابلسر از پارک شهید زارع شهرستان ساری واقع در کیلومتر ۲ جاده نکا اعزام خواهند شد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: مشمولان ساکن شهرستان‌های محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، کلاردشت، عباس‌آباد، تنکابن، رامسر از ورودی بازار ساحلی مجتمع تفریحی سیترا، پلاژ حسینی شهرستان نوشهر اعزام خواهند شد.

کریم‌پور افزود: کلیه مشمولانی که مرکز آموزش آن‌ها داخل استان ثبت شده است، باید به صورت انفرادی به مراکز آموزش اعزام شوند و نیاز به حضور در محل اعزام استان نیست.

وی افزود: باستناد ماده ۲ قانون خدمت وظیفه عمومی هر فرد ذکور ایرانی از اول ماهی که طی آن به ۱۸ سال تمام می‌رسد مشمول قانون خدمت وظیفه عمومی است، مشمول کسی است که در شمول قانون خدمت وظیفه عمومی قرار گیرد.

*کشف ۵ تن چوب قاچاق در محمودآباد 

محمود حسین‌زاده فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از کشف ۵ تن چوب جنگلی قاچاق از ۲ خودروی نیسان خبر داد و گفت: ماموران انتظامی در راستای مبارزه با قاچاق چوب،کنترل محورهای جنگلی و کوهستانی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از خودروهای توقیفی 5تن چوب که بدون مجوز از جنگل‌های شهرستان برداشت شده بود، را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد افزود: ماموران انتظامی راننده‌های خودرو را به جرم قاچاق چوب دستگیر و با تشکیل پچرونده به مرجع قضائی معرفی کردند.

حسین‌زاده از مردم خواست در صورت شناسائی افرادی که اقدام به قاچاق فرآورده‌های جنگلی و منابع طبیعی می‌کنند، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

*کشف دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال میلیاردی در بهشهر 

حسن عنایتی‌گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از کشف ۸ دستگاه بیت‌کوین به ارزش تقریبی ۱۵ میلیارد ریال خبر داد و گفت: ماموران انتظامی در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری و استخراج ارز دیجیتال به صورت غیرقانونی در یک کارگاه تولیدی، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کاری خود قرار دادند.

 وی با اشاره به انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی افزود : ماموران انتظامی با تلاش بی‌وقفه یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در یک کارگاه تولیدی را کشف و موضوع را با مرجع قضائی هماهنگ کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از کارگاه موصوف تعداد ۸ دستگاه ماینر و مبدل غیر مجاز و قاچاق را کشف و یک متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

عنایتی‌گنجی با اشاره به اینکه ارزش دستگاه‌های کشف شده توسط کارشناسان ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده، تصریح کرد : ماموران انتظامی بهشهر متهم دستگیر شده را پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی کردند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان برای کمک به امنیت اقتصادی کشور در صورت اطلاع از موارد مشابه بلافاصله موضوع را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.  

انتهای پیام/۸۶۰۴۱/ج