3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بشار اسد: در برابر هر تهدیدی کنار ایران می ایستیم

ایرنا : بشار اسد” رئیس جمهوری سوریه امروز سه شنبه در دیدار با “علی اصغر خاجی” دستیار ارشد “محمدجواد ظریف” وزیر خارجه ایران در دمشق تاکید کرد سوریه برای دفاع از حقوق ملت ایران در برابر هرگونه تهدیدی که نقض اصول قانون بین المللی است در کنار جمهوری اسلامی ایران و رهبری آن می‌ایستد.

در این دیدار “خاجی” توضیحاتی را در مورد توافق هسته‌ای ایران پس از خروج آمریکا از برجام و مواضع اخیر واشنگتن مبتنی بر ایجاد بی ثباتی در منطقه و افزایش تنش در آن ارائه کرد.

خاجی ضمن تاکید بر عمق روابط راهبردی بین ایران و سوریه و عزم دو کشور بر ادامه روند تقویت روابط در زمینه‌های مختلف اظهار داشت: هدف از تقویت روابط تضمین منافع دو کشور است و رهبری و ملت جمهوری اسلامی ایران تا آزادی کامل خاک سوریه و بازسازی خرابی‌های به جا مانده از جنگ در کنار سوریه بوده و خواهند بود.

بشار اسد نیز در این دیدار تاکید کرد، سوریه برای دفاع از حقوق ملت ایران در برابر هرگونه تهدیدی که نقض اصول قانون بین المللی است در کنار ملت ایران و رهبری آن می‌ایستد.

دو طرف همچنین در مورد مبارزه با تروریسم در سوریه و گروه‌های تروریستی در ادلب و جنایت‌هایی که در حق مردم این شهر مرتکب می‌شوند، گفت و گو کردند.

روند تحولات سیاسی و دور آینده نشست آستانه و اوضاع منطقه‌ای و بین المللی از دیگر مسائلی بود که هیئت ایرانی و رئیس جمهوری سوریه در مورد آن بحث و تبادل نظر کردند.

در این دیدار “بثینه شعبان” مشاور سیاسی و اطلاع رسانی رئیس جمهوری سوریه، “فیصل مقداد” معاون وزیر خارجه و “شفیق دیوب” مدیر اداره آسیا در وزارت خارجه سوریه نیز حضور داشتند.

 

این مطلب برایم مفید است