فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بفرمایید بیت کوین ۶۴ هزار دلاری/ پیش بینی قیمت طلا تا آخر پاییز

بفرمایید بیت کوین ۶۴ هزار دلاری/ پیش بینی قیمت طلا تا آخر پاییز
اقتصادنیوز : در روزی که گذشت قیمت بیت کوین و قیمت طلا هر دو روند صعودی به خود گرفتند.

بفرمایید بیت کوین ۶۴ هزار دلاری/ پیش بینی قیمت طلا تا آخر پاییز

به گزارش اقتصادنیوز، معاملات آتی طلا روز سه شنبه برای اولین بار در سه روز اخیر صعود کرد ، ضعف دلار آمریکا به تقاضای این فلز گرانبها کمک کرد. به نظر می رسد بازار متوجه شده است که صورت جلسه فدرال رزرو از نشست سپتامبر(شهریور) ، که هفته گذشته منتشر شد ، «بسیار تهاجمی به طرف فروش متمایل بود.» پیتر گرنت، نائب رییس شرکت زانر گفت: « این امر باعث از بین بردن موقعیت های دلار برای طولانی مدت و همچنین خزانه داری برای کوتاه مدت و بهتر شدن شرایط بازار طلا شد.» او گفت وضعیت تثبیت بیشتر در محدوده وسیع معاملات طلا ، حداقل تا جلسه نوامبر(آذر) FOMC ادامه داشته باشد. قیمت هر اونس طلای دسامبر(دی) 4.80 دلار یا 0.3٪ افزایش یافت و به 1770.50 دلار رسید.

بر اساس گزارش کیتکو، قیمت طلا و نقره در معاملات سه شنبه آمریکا بالاتر رفت و نقره به شدت افزایش یافته و به بالاترین حد در پنج هفته گذشته رسیده است. قیمت طلا موجب سود بالای معامله گران آتی کوتاه مدت شد. کاهش شاخص دلار آمریکا به پایین ترین سطح در سه هفته گذشته رسید و وضعیت صعودی بیشتر نمودارهای کوتاه مدت برای هر دو فلز ، خریداران را دعوت به افزایش کرد. نقره دسامبر آخرین بار با 0.601 دلار افزایش به 23.865 دلار در هر اونس رسید.

gold (1)

بیت کوین ۶۴ هزار دلاری

در روزی که گذشت بیت کوین وارد سطح ۶۴ هزار دلار شد. به نظر می رسد صعود اخیر بیت کوین به دلیل آغاز معاملات اولین صندوق قابل ‌معامله بورسی بازار آتی بیت کوین در بازار سهام نیویورک آمریکا بود که با قیمت ابتدایی ۴۰ دلار آغاز کرد. این صندوق که بیت کوین استراتژی نام دارد و توسط شرکت پروشیرز اداره می‌شود، با نماد BITO فعالیت می‌کند و سهام آن پس از آغاز معاملاتش نزدیک به ۴ درصد رشد کرد.

coindesk-BTC-chart-2021-10-20