3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بن رودز: کنگره باید مقابل ترامپ بایستد

‘بن رودز’ دیپلمات سابق آمریکایی روز چهارشنبه در حساب کاربری توئیتر خود هشدار داد تا دیر نشده کنگره باید صراحتا اعلام کند توسل به زور علیه ایران هیچگونه مبنای حقوقی ندارد.

­بن رودز قائم‌مقام مشاور امنیت ملی دولت پیشین آمریکا ‌هشدار داد: در شرایط حساس کنونی که وزیر دفاع واقعی سر کار نیست و پنتاگون توسط سرپرست موقت اداره می شود، احتمال افزایش تنش های بیشتر میان آمریکا و ایران بسیار محتمل است. این تنش ها با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز به روز بیشتر می شود. باتوجه به تهدید جان بولتون (مشاور امنیت ملی ترامپ) علیه ایران و مبالغه وی در گزارش های اطلاعاتی، کنگره باید این مسئله را صراحتا روشن کند که دولت ترامپ هیچ مبنای حقوقی برای توسل به زور علیه ایران بدون مجوز کنگره ندارد.
مشاور امنیت ملی آمریکا روز گذشته تهدید کرد که واشنگتن یک نیروی تهاجمی برای خاورمیانه و به منظور ارسال پیام واضح به ایران اعزام کرده است که هرگونه حمله به منافع ایالات متحده و یا متحدانش را با ‘ نیروی ضربتی’ مواجه خواهد کرد.
بولتون اضافه کرد: امریکا این تصمیم را در پی برخی نشانه ها، تحرکات و هشدارها گرفته است. ما در پی جنگ با ایران نیستیم اما کاملا آماده ایم تا هرگونه حمله از سوی عوامل ایران بویژه سپاه پاسداران یا دیگر نیروهای نظامی وابسته به ایران را پاسخ دهیم.