مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بورس هنگ کنک مجوز فعالیت اولین صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر بیت‌کوین را داد

کمیسیون اوراق بهادار و بازار معاملات آتی هنگ‌کنگ ، مجوز فعالیت نخستین صندوق سرمایه‌گذاری بر مبنای بیت کوین را برای استفاده موسسات سرمایه‌گذاری صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از بلومبرگ، آرانا کپیتال به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری بلاک‌چین موسسه ونچر اسمارت آسیا با برآورده کردن شروط مورد نیاز درخواست شده از سوی کمیسیون اوراق بهادر و بازارهای آتی هنگ کنگ (SFC)، مجاز است معاملات را با رمز ارز آغاز کند.

آرانو که اولین صندوق با این کاربری است که تاییدیه‌های مورد نیاز برای فعالیت را از سوی نهادهای نظارتی دریافت می‌کند، امیدوار است ظرف ۱۲ ماه نخست فعالیت از طریق صندوقی که قیمت‌های بیت کوین را دنبال می‌کند،مجموع دارایی تحت اختیار را به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار افزایش دهد.

چراغ سبزی که برای آرانو صادر شده به‌ طور بالقوه راه را برای آغاز ثبت نام صندوق‌های مشابه در راستای کسب مجوزهای مورد نیاز برای فعالیت در محیطی سازگار با بلاک چین هموار خواهد کرد.

آوانیش آکیلا مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در این شرکت به کوین‌دِسک گفت: این اتفاق نشان داد که برای مدیریت صندوق‌های رمزارز در هنگ کنگ دستورالعمل‌های مشخصی وجود دارد. اگرچه فرآیند کسب مجوزها مطابق انتظار طولانی و موشکافانه بود اما ثابت کردیم که می‌توان این استانداردها را برآورده کرد.

صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر شاخص index fund نوعی صندوق سرمایه‌گذاری مشترک است که برای نخستین بار توسط جک بوگل معرفی شد. این صندوق‌ها پرونده‌ای جامع از عملکرد یک شاخص در بازار مالی همچون S&P تهیه و تدوین می‌کنند که البته نحوه عملکرد آن با صندوق قابل معامله در بورس (ETF) فرق می‌کند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام