3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت‌کوین به سطح ۶ هزار دلاری بازگشت

هفته گذشته برای بیت ‌کوین روزهایی رویایی محسوب می‌شود؛ چون بار دیگر با سپری کردن هفته‌ای فوق‌العاده موفق شد به سطح ۶ هزار دلاری بازگردد.

به نقل از سی ان بی سی، بیت ‌کوین به عنوان بزرگترین ارز مجازی جهان موفق شد با جهشی ۱۲ درصدی در هفته گذشته، بازدهی خود از ابتدای امسال تاکنون را به بیش از ۷۰ درصد برساند. در حال حاضر، قیمت هر بیت کوین معادل ۶۴۲۶.۸۳ دلار است. این ارز مجازی برای نخستین بار از نوامبر سال گذشته تاکنون موفق شده است تا خود را به سطح بالای ۶هزار دلار برساند.

با این حال به نظر می‌ رسد هنوز هم نگرانی‌ ها از وضعیت ارزهای مجازی به جا باشد. هفته گذشته هکرها موفق شدند ۷ هزار بیت کوین به ارزش بیش از۴۰ میلیون دلار از یکی از بزرگترین بازارهای ارزهای مجازی به سرقت ببرند. «جف دورمان»، استراتژیست سرمایه گذاری در موسسه «آرکا» در شهر لس آنجلس معتقد است بیت کوین هنوز رقیبی جدی ندارد. اتفاقات خوب حوزه ارزهای مجازی باعث عقیم شدن اخبار بد از اثرگذاری بر روی بازار شده است.

با این‌حال، بسیاری از کارشناسان هنوز نسبت به ارزهای مجازی خوش بین نیستند. «نوریل روبینی» که به خاطر پیش بینی رکود اقتصادی سال ۲۰۰۹ شهره است، گفت: ارزهای مجازی پدر و مادر همه حباب ‌ها هستند. قیمت سایر ارزهای مجازی نیز در هفته گذشته رو به افزایش بود به گونه‌ ای که قیمت «اتریوم» در حال حاضر به ۱۷۷.۸ دلار، «لایت کوین» به ۷۸.۸۷ دلار و «دش» به ۱۱۴.۴۱ دلار رسیده است