3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت کوین؛ احتمال سقوط بیشتر است یا صعود؟

تسنیم نوشت:استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس گفت قیمت بیت کوین در ۲۰۲۰ احتمالاً به ۱۰ هزار دلار بیشتر نزدیک باشد تا ۵ هزار دلار.

 رفتار بیت کوین در ماههای آخر ۲۰۱۹ بسیار متغیر بوده است و انتظار بی‌ثباتی بیشتری برای سال آینده می رود. ولی به نظر مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس، کل این روند خوشبینانه هنوز هم در طولانی مدت اعتبار دارد. قیمت بیت کوین احتمالاً به ۱۰ هزار دلار بیشتر نزدیک باشد تا ۵ هزار دلار.

 رفتار بیت کوین در دهه دوم آن، احتمالا با ثبات تر خواهد بود و فرایندهای خوش بینانه کافی برای بالا بردن آن وجود دارد. قیمت ۱۰ هزار دلار برای بیت کوین چندان هم غیر معمول نیست چون این سکه دوره هایی از ثبات قابل توجه را به دست آورده است.

 حدود قیمت ۱۰۰۰۰ دلار تا حدی ناامید کننده است چون بیت کوین انتظارات را برای تکرار اوج  قیمت خود بالا برده است واحتمالاً قیمتی بیش از این خواهد داشت. پیش بینی های خوش بینانه تر قیمت بیت کوین را ۲۰ هزار دلار می دانند ولی مطمئن نیستند که این اتفاق در ۲۰۲۰ بیفتد.

 پس از سقوط قیمت بیت کوین در سه ماهه پایانی ۲۰۱۹، پیش بینی قیمت این ارز مجازی محتاطانه تر صورت می گیرد. ولی این ارز مجازی نشان داد که می تواند جلوی این سقوط را بگیرد. با این وجود هنوز انتظار می رود قیمت آن در اوایل ۲۰۲۰ کاهش یابد.

 بیت کوین در پایان ۲۰۲۰، صد درصد افزایش قیمت خواهد داشت. بازگشت قیمت بیت کوین به ۷۱۸۷.۰۶ دلار بخشی از ثبات آن را بازگرداند. این سکه نشان داده که می تواند بازگردد و تاجران کافی برای عوض کردن جریان کاهش را در اختیار دارد.

 انتظار می رود در ۲۰۲۰ ماینرها همچنان سرمایه گذاری کنند و مدل های جدید استخراج را به کار بگیرند. ولی نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین واقعه ای است که می تواند قیمت را افزایش دهد یا آن را تخریب کند.

 پس از سال بی رونق ۲۰۱۸، بیت کوین نشان داد که رشد سالانه امکان پذیر است حتی اگر نسبت به سال‌های پررونق قبلی کند تر باشد.