3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت کوین باز هم ریخت/ ایلان ماسک دوباره دست به کار می‌شود؟

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت‌کوین نسبت به دیروز همین موقع 7.4 درصد سقوط کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین کانال 33 هزار دلار را از دست داد و نسبت به دیروز همین موقع 7.4 درصد سقوط کرد. بیت کوین هم اکنون 32 هزار و 600 دلار در حال معامله است که نسبت به هفته پیش هم 18.7 درصد کاهش داشته است. 

ارزش کل بازار بیت کوین امروز به 619 میلیارد دلار رسیده و در 24 ساعت گذشته 1.3 میلیون بیت کوین با ارزش 43 میلیارد دلار در بازار جهانی خرید و فروش شده است. تعداد بیت کوین‌های موجود در بازار جهانی هم امروز به 18 میلیون 739 هزار و 818 عدد رسید. 

همگام با بیت کوین، اتریوم هم 6.6 درصد ریزش کرد و در آستانه از دست دادن کانال 2 هزار دلاری است. قیمت این ارز امروز 2039 دلار بود. باینانس کوین و کاردانو هم هر کدام حدود 4 درصد کاهش قیمت داشتند و به ترتیب 319 دلار و 1.33 دلار در حال خرید و فروش شدن هستند.

بیشترین افت امروز قیمت ارزهای مطرح مجازی مربوط به دوج کوین بود که با 8 درصد سقوط هم اکنون 25 سنت در حال معامله است. به طور کلی نسبت به 24 ساعت گذشته ارزش کل بازار مجازی‌ها 6.75 درصد کاهش یافته و به 1376 میلیارد دلار رسیده است. در 24 ساعت گذشته همچنین 98 میلیارد دلار در این بازار حجم خورده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، چند باری است که همزمان با نزدیک شدن بیت کوین به کف کانال 30 هزار دلاری شاهد دست به کار شدن سرمایه‌گذاران بزرگ در این بازار هستیم. طی هفته‌های گذشته بیت کوین چند بار به کف کانال نزدیک شده و کسانی نظیر ایلان ماسک با انتشار چند توئیت دوباره قیمت این ارز را صعودی کردند. 

در حالی که به نظر می‌رسد این افراد در حال نوسان گرفتن از بازار بیت کوین هستند باید دید که پس از 4 روز منفی بودن بازار و رسیدن قیمت بیت کوین به نزدیک 30 هزار دلار آیا دوباره شاهد تکرار نوسان‌گیری‌های گذشته هستیم؟

به عنوان مثال طی هفته گذشته ایلان ماسک و یک فعال دیگر بازار با چند اظهارنظر توانستند قیمت بیت کوین را از همین محدوده 33 و 34 هزار دلاری به بالای 40 هزار دلار رسانده و دو روز بازار را مثبت کنند. پس از این مسئله اما بازار چند روز است که منفی است.

انتهای پیام/