3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت کوین به مقاومت خورد/ بازار سبز دیگر ارزهای مجازی

با توجه به آنکه طی روزهای گذشته قیمت بیت کوین به صورت روزانه رشد خوبی را به ثبت می‌رساند به نظر می‌رسد که از دیروز وارد محدوده مقاومتی خود شده است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از کوین مارکت کپ، قیمت بیت کوین در شرایط کنونی 35 هزار و 121 دلار در حال معامله است که نسبت به دیروز همین موقع تنها 7 دهم درصد بالاتر است و این در حالی است که طی روزهای معاملاتی اخیر بیت کوین در هر روز رشد خوبی را به ثبت می‌رساند. 

روز گذشته طی گزارشی اعلام کردیم که موسسه فوربس می‌گوید حداقل در کوتاه مدت بیت کوین با یک مقاومت جدی بین 34 تا 37 هزار دلاری روبروست و به نظر می‌رسد در شرایط کنونی بیت کوین در همین محدوده گیر افتاده است. البته قیمت این ارز مجازی نسبت به هفته پیش 10 درصد رشد کرده و ارزش کل بازار آن به 658 میلیارد دلار رسیده است.

در 24 ساعت گذشته همچنین 983 هزار بیت کوین به ارزش 34 میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است. تعداد بیت کوین‌های موجود در جهان هم امروز به 19 میلیون و 744 هزار و 462 واحد رسید. برخلاف بیت کوین، اما اتریوم نسبت به دیروز 4.4 درصد رشد کرد و به 2151 واحد رسید. این ارز دیروز توانسته بود کانال 2 هزار دلاری را پس بگیرد.

باینانس کوین هم 2.6 درصد رشد کرد و به 300 دلار رسید. کاردانو نیز 1.8 درصد بالا رفت و 1.36 دلار در هر واحد خرید و فروش شد. دوج کوین هم همانند بیت کوین رشد کمی را به ثبت رساند و در حال حاضر 26 سنت خرید و فروش می‌شود. ریپل اما 4.8 درصد رشد کرد و به قیمت 67 سنت رسید. به طور کلی در 24 ساعت گذشته ارزش کل بازار ارزهای مجازی جهان 2.5 درصد رشد کرده و به 1431 میلیارد دلار رسیده است.

در همین مدت 84 میلیارد دلار در بازار جهانی ارز مجازی پول جابجا شده و تعداد ارزهای مجازی هم به 10 هزار و 698 نوع رسیده است. 

انتهای پیام/