مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت کوین در تلاش برای تثبیت کانال 46 هزار دلاری/ بازار ارزهای مجازی سبز بود

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد آن بودیم که بیت کوین تلاش کرد تا حضور خود در کانال 46 هزار دلاری را تثبیت کند.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین تغییر چندانی را نسبت به روز گذشته به ثبت نرساند و فقط 0.4 درصد رشد کرد.

هم اکنون این ارز مجازی 46 هزار و 150 دلار دست به دست می‌شود و در واقع تلاش شده که قیمت بالای 46 هزار دلار برای پادشاه ارزهای مجازی تثبیت شود. این قیمت البته نسبت به هفته پیش 22 درصد رشد کرده و ارزش کل بازار بیت کوین را به 868 میلیارد دلار رسانده است.

در 24 ساعت گذشته 757 هزار بیت کوین به ارزش 35 میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده و تعداد بیت کوین‌های جهان هم امروز به 18 میلیون و 782 هزار و 756 عدد رسیده است.

اتریوم هم 2.7 درصد بالا رفت و 3225 دلار در حال معامله است.

یکی از شگفتی‌های امروز باینانس کوین بود که توانست با 8.7 درصد رشد به قیمت 387 دلار برسد. این ارز همچنین جایگاه سومین ارز مجازی را امروز از آن خود کرد.  بیشترین رشد امروز مربوط به کاردانو بود که 19 درصد بالا رفت و در حال حاضر 1.77 دلار خرید و فروش می‌شود. ریپل نیز 9.5 درصد رشد کرد و دوج کوین 4.7 درصد مثبت شد و به ترتیب 89 سنت و 26 سنت خرید و فروش شدند.

به طور کلی ارزش بازار جهانی ارزهای مجازی امروز 2.4 درصد رشد کرد و به 1912 میلیارد دلار رسید. تعداد ارزهای مجازی جهان هم رقم 11 هزار و 213 نوع را به ثبت رساند و در این بازار طی 24 ساعت گذشته 119 میلیارد دلار هم حجم خورده است.

انتهای پیام/