فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت کوین دوباره رکورد زد

بیت کوین به عنوان مهم‌ترین ارز مجازی در جهان در معاملات امروز قیمت بالای 18 هزار دلار را به ثبت رساند.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از راشا تودی، قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی از 18 هزار دلار  عبور کرد. این نخستین بار در سه سال گذشته است که بیت کوین چنین قیمت‌های نجومی را به ثبت می‌رساند.

طی 24 ساعت گذشته قیمت بیت کوین بین 16 هزار و 560 تا 18 هزار و 62 دلار بوده، البته در ساعت 8 صبح امروز به وقت GMT به 18 هزار و 194 دلار رسیده است. قیمت بیت کوین حالا رشد 146 درصدی را نسبت به 12 ماه گذشته به ثبت رسانده و نسبت به سه ماه گذشته هم 70 درصد رشد کرده است.

آنتونی تروچف، بنیانگذار و مقام موسسه نکسو، که در امور ارزهای مجازی فعالیت می‌کند می‌گوید: برخی اتفاقاتی که طی روزهای گذشته افتاده، بدون شک در این زمینه بی‌تأثیر نبوده است.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری‌های شرکت‌هایی نظیر مایکرو استراتژی و اسکوئر در کنار روی خوش دیگر شرکت‌های فعال در حوزه پرداخت نظیر پی‌پل، دلایل محتمل رشد قیمت این ارز طی روزهای گذشته بوده است. 

کارشناسان البته دیگر عوامل نظیر تبعات اقتصادی شیوع ویروس کرونا و منفی شدن نرخ بهره در بازارهای سنتی نظیر آلمان را در افزایش قیمت بیت کوین دخیل می‌دانند.

کی‌یونگ جو، مدیرعامل موسسه کریپتو کوانت، می‌گوید: کاهش نرخ بهره مهم‌ترین دلیلی است که بر تصمیم مردم برای سرمایه‌گذاری پولشان اثرگذار است.

انتهای پیام/