3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت کوین همچنان درگیر مقاومت سنگین

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت هر بیت کوین 34 هزار و 164 دلار تعیین شد که نسبت به دیروز کاهش ناچیزی داشته است. همان گونه که در گزارشات قبل به آن اشاره کردیم، بر اساس تحلیل تکنیکال بیت کوین حداقل در کوتاه مدت در بازه قیمتی 34 تا 37 هزار دلار با مقاومت سنگین روبروست و حدود سه روزی است که تلاش می‌کند تا این مقاومت را بشکند، اما فعلا که ناکام مانده است.

قیمت کنونی نسبت به هفته پیش 3.6درصد رشد داشته و ارزش کل بازار بیت کوین را به 659 میلیارد دلار رسانده است. در 24 ساعت گذشته همچنین 1.05 میلیون بیت کوین با ارزش 37 میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است.

تعداد بیت کوین‌های موجود در جهان هم امروز هم به 18 میلیون 747 هزار و 987 عدد رسید. اتریوم هم امروز 2162 دلار خرید و فروش شد که نسبت به دیروز تنها 7 دهم درصد بالا رفته است. باینانس کوین 0.6 درصد، و کاردانو هم 0.9 درصد کاهش قیمت داشتند و به ترتیب 299 و 1.35 دلار دست به دست می‌شوند.

دوج کوین اما 2.19 درصد ریخت و هم اکنون 25 سنت در حال خرید و فروش شدن است. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم به 1435 میلیارد دلار رسیده و در 24 ساعت گذشته 94 میلیارد دلار در این بازار حجم خورده است. تعداد کل ارزهای مجازی موجود در بازار هم امروز  به 10 هزار و 712 نوع رسید.