3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت کوین کانال ۳۶ هزار دلاری را از دست داد

فارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی، بازار نسبتا آرامی را تجربه کردیم، اما بیت کوین کانال ۳۶ هزار دلاری را از دست داد.

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۰.۶ درصد کاهش یافت و به زیر ۳۶ هزار واحد رسید. هم اکنون هر واحد بیت کوین ۳۵ هزار و ۹۶۲ دلار در حال معامله است که نسبت به ۷ روز پیش تقریبا ۰.۲ درصد پایین‌تر است. 

بر همین اساس، ارزش کل بازار بیت کوین در جهان به ۶۷۷ میلیارد دلار کاهش یافته، و در ۲۴ ساعت گذشته هم حجم خرید و فروش بیت کوین در بازار جهانی بسیار کاهش یافته است.

به طور کلی از دیروز تا الان ۸۱۶ هزار بیت کوین در بازار جهانی جابجا شده که ارزش این معاملات ۲۹.۵ میلیارد دلار بوده که از این منظر یکی از کمترین حجم‌ها را از ابتدای سال جاری تاکنون به ثبت رسانده است. 

عقب نشینی بیت کوین از کانال 36 هزار دلاری

تعداد بیت کوین‌های موجود در بازار جهانی هم ۱۸ میلیون و ۷۲۸ هزار و ۸۵۶ واحد برآورد می‌شود. برخلاف بیت کوین،‌ اتریوم امروز رشد مثبت ۱.۲ درصدی داشت و به قیمت ۲۷۴۸ دلار رسید. 

باینانس کوین ۰.۵ درصد منفی شد و هم اکنون ۳۹۳ دلار در حال دست به دست شدن است. کاردانو هم ۰.۲ درصد بالا رفت و ۱.۷ دلار قیمت‌گذاری شد. دوج کوین هم نسبت به دیروز تغییر چندانی نشده و ۳۷ سنت در هر واحد خرید و فروش می‌شود. ریپل نیز با ۰.۷ درصد رشد ۹۴ سنت قیمت‌گذاری شده است.

در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱ میلیارد دلار در بازار جهانی ارزهای مجازی پول جابجا شده که حداقل در دو سه ماه گذشته کمترین حجم محسوب می‌شود. 

ارزش کل بازار ارزهای مجازی جهان هم امروز به ۱۶۵۵ میلیارد دلار رسید و تعداد کل ارزهای مجازی در حال معامله هم ۱۰ هزار و ۲۹۷ نوع است. 

۲۲۳۲۲۷